2733
2734

کسایی که تجربه دارن .ممنون میشم بهم کمک کنید .

هر کاری لازمه انجام بدم 

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودت باردار شدی یا ivf

خودم باردار شدم .چرا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙

هیچ مولتی و کلسیم و ...نخور 

فقط فولیک اسید یک شبی یدونه 

بادام روزی چند تا بخور 

عناب رو شب قبل خیس کن 

دو تا دونه 

صبح ناشتا سوره حمد بخون بهشون و بخور 

برا قلب جنین بادام و عناب خوبه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2738
منم ۷ هفتمه جگر و زعفرون و کنسرو ماهی نخور فقط

عه واقعا .مامان تیر ماهی .خوشحالم .میشه بگی چه علایمی داری ؟سنو قلب رفتی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نشاسته خوبه

پروتیین خوبه

دارو رو که دکتر میده به من فولیک اسید وقرص ویتامین د داده

هویچ وجگر وماهی دریایی نخور

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
قرص کلسیم امگا ۳ (یک روز درمیان میوه زیاد بخور 

ازمایشما فردا ببرم دکتر حتما قرص تقویتی میده بهم .میوه روزی چندتا مثلا کافیه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ مولتی و کلسیم و ...نخور  فقط فولیک اسید یک شبی یدونه  بادام روزی چند تا بخور  ...

بادام که میخورم .عناب روزی دوتا یعنی کافیه؟صبح بخورم ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر برو آزمایش های لازم رو برات بنویسه غذاهای سالم بخور  در خوردن هیچی افراط نکن حتی بادوم و ...

درسته .باقلا بده شلغم بده .من همش دلم باقالا میخواد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بادام که میخورم .عناب روزی دوتا یعنی کافیه؟صبح بخورم ؟

بله ناشتا بخور 

کلسیم و د نخوری ماه اول 

مگه ازمایش بدی کم باشه دکتر بگه بخور 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706