2733
2734
سلام یک دستگاه شنیدن ضربان قلب جنین مارک angelsoundsدر منزل برای مامانهایی که مثل من نگران نی نی هاشون هستند البته من تازه زایمان کردم ودیگه نیازی به این دستگاه ندارم . دستگاه دارای قابلیت خروجی جهت ضبط صدای قلب جنین همچنین پخش موزیک آرامبخش برای جنین در دوران بارداری میباشد .به شما مامانهایی که مثل من خیلی حساس هستید توصیه میکنم این دستگاه رو داشته باشید چون ارزشش رو داره همیشه وبدون خطر در منزل میتونید صدای قلب نی نی رو بشنوید واز سلامت اون با خبر بشید وقابل استفاده از هفته 14 برای مامانهای لاغر واز هفته 16 برای مامانهای تپل . درضمن یک ژل اولتراسوند که برای استفاده دستگاه هست هم دارم که رایگان میدهم . برای خرید مطمئن و مشاهده تصویر از طریق لینک زیر اقدام کنید http://esam.ir/itemView.aspx/932277/%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D9%86%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%86%D8%B2%D9%84-.htm
زندگی یعنی با هم بودن من میخواهم زندگی کنم
۱۱۵۰۰۰ تومن خیلیه گلم بعدش هم درمانگاه رایگان میزاره مادر گوش بده
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که بچه ام تکون میخوره خیالم راحته اینا پول الکیه ادم پول میده لوازم میخره
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
2731
عزیزم هرکی یک علایقی داره من تا روز آخر زایمان صدای قلب کوچولوم رو میشنیدم وخیالم خیلی راحت بود وحسابی آرامش داشتم حالا هر طور راحتی عزیزم قیمتش خیلی بیشتر از این هاست من تازه تخفیف هم میدهم
زندگی یعنی با هم بودن من میخواهم زندگی کنم