2703
2553
عنوان

دورهمی مامانای مهر و آبان سال 96

| مشاهده متن کامل بحث + 23863 بازدید | 2441 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگی

تینا جون من هستم. اتفاقا هر روز از صبح تا عصر هستم اما خوب واقعا بچه های این تاپیک کم لطفن. فقط وقتی فهمیدن باردار شدن اومدن و اسم نوشتن و رفتن. من قبلا هم گفتم نمیتونم تل بیام چون ندارم!

دیشب رفتم دکتر سونو وآز غربالگری رو نشون دادم. همه چی خوب بود فقط طول سرویکسم لب مرزه که قرار شد تو غربالگری دوم مجدد چک بشه. انشالله که تا اون موقع زیاد بشه و مشکلی نباشه. امید ب خدا.
امروز 13 هفته و 2 روزم

خدایا ممنونم ازت، منم مامان شدم. نی نی ام رو برام نگهدار خدایا! به همه منتظرا هم این شادی رو هدیه بده خدایا!! آمیییییییییین
یه سوال بارم پیش اومده ....به نظرتون بهترین مارک آب میوه چیه؟..من خودم سانس دار وبیشتر ترجیح میدم اما دیگه نمیتونم پیدا کنم سانس دار

عزیزم من از وقتی باردار شدم فقط طبیعی میخورم. یا خودم میگیرم یا از آبمیوه فروشی های معتبر که میدونم تمیز هستن یه بطری بزرگ میخرم و میبرم خونه و چند روز میخورم.

خدایا ممنونم ازت، منم مامان شدم. نی نی ام رو برام نگهدار خدایا! به همه منتظرا هم این شادی رو هدیه بده خدایا!! آمیییییییییین
2720
سلام به همگیتینا جون من هستم. اتفاقا هر روز از صبح تا عصر هستم اما خوب واقعا بچه های این تاپیک کم لطفن. فقط وقتی فهمیدن باردار شدن اومدن و اسم نوشتن و رفتن. من قبلا هم گفتم نمیتونم تل بیام چون ندارم!دیشب رفتم دکتر سونو وآز غربالگری رو نشون دادم. همه چی خوب بود فقط طول سرویکسم لب مرزه که قرار شد تو غربالگری دوم مجدد چک بشه. انشالله که تا اون موقع زیاد بشه و مشکلی نباشه. امید ب خدا.امروز 13 هفته و 2 روزم

سلام خیلییییییییمراقب باش  و استراحتت و زیاد کن اتفاقا تو گروه تل هم دو تا از بچه ها نیلوفر و پریسا هم دقیقا اینجوری شدن دیروز ودکتر بهشون استراحت داده ...توهم خیلی مواظب خودت باش عزیزم که مشکلی پیش نیاد

عزیزم من از وقتی باردار شدم فقط طبیعی میخورم. یا خودم میگیرم یا از آبمیوه فروشی های معتبر که میدونم تمیز هستن یه بطری بزرگ میخرم و میبرم خونه و چند روز میخورم.

مثلا آب چه میوه هایی و میگیری...؟من زیاد میوه های این فصل و دوس ندارم یعنی نکنه نداشته باشما ولی بیشتراز 2 تا مثلا پرتغال تو رو زنمیتونم بخورم ولی تابستون یه سبر بزار جلوم میخورم . میخواستم حداقل اب میوه بخورم که جبران شه

مثلا آب چه میوه هایی و میگیری...؟من زیاد میوه های این فصل و دوس ندارم یعنی نکنه نداشته باشما ولی بیشتراز 2 تا مثلا پرتغال تو رو زنمیتونم بخورم ولی تابستون یه سبر بزار جلوم میخورم . میخواستم حداقل اب میوه بخورم که جبران شه

هرچی که میلت میکشه بخور و اصلا خودتو مجبور به خوردن چیزی نکن
سعی کن ترکیبی از میوه ها رو میکس کنی، مثلا یه نوشیدنی که من خودم عاشقشم، میکس کیوی با آب لیمو ترش تازه است که بهش نعنا و عسل اضافه میشه. ه=خودش غلیظه اما میتونی یه مقدار یخ خورد شده با آب اضافه کنی، عالی میشه. تقریبا شبیه به موهیتو میشه.
حتی میشه آب سیب سیز فرانسوی هم بهش اضافه کرد که محشره.
اگه با آب پرتقال معمولی هم زیاد میونه ات خوب نیست، میتونی تیکه های آناناس رو میکس کنی و بهش اضافه کنی. یعنی اول با میکسر بزنی، وقتی له شد به آب پرتقال اضافه کنی و یه کوچولو میکسر رو روشن کنی تا مخلوط بشه.
یه نوشیدنی دیگه آب هندونه است، اونم عالیه دیگه. فک نکنم کسی بدش بیاد.

اشتباه که نبود...خب ترجیح اکثریت بود  واقعا نینی سایت اومدن باگوشی سختره....مخصوصا هم که با این اوضاع جدید دیگه نمیشه ...دیروز هرریفلاشی که میکردم 1ساعت نی نی سایت قطع میشد....ظاهرش و خوب کردن اما باطنن داغون شده سایت

نمی دونم ولی این هم می تونست یه راه ارتباطی بمونه همیشه که نباید ساده ترین رو انتخاب کرد.

2714
سلام به همگیتینا جون من هستم. اتفاقا هر روز از صبح تا عصر هستم اما خوب واقعا بچه های این تاپیک کم لطفن. فقط وقتی فهمیدن باردار شدن اومدن و اسم نوشتن و رفتن. من قبلا هم گفتم نمیتونم تل بیام چون ندارم!دیشب رفتم دکتر سونو وآز غربالگری رو نشون دادم. همه چی خوب بود فقط طول سرویکسم لب مرزه که قرار شد تو غربالگری دوم مجدد چک بشه. انشالله که تا اون موقع زیاد بشه و مشکلی نباشه. امید ب خدا.امروز 13 هفته و 2 روزم

سلام زهره جون خیلی مواظب خودت باش. جنسیت رو هم تو غربالگری بهت گفتن؟

آخه به من گفتن معلوم نیست با اینکه من 13 هفته و 2 روز بودم موقع غربالگری.از طول سرویکس هم چیزی نگفتن البته جواب غربالگریم شنبه آماده میشه.

نمی دونم ولی این هم می تونست یه راه ارتباطی بمونه همیشه که نباید ساده ترین رو انتخاب کرد.

اره منم به همین شرط  قبول کردم روه بزنیم ....البته منم نمیزدم یکی دیگه میزد. ولی خب بچه ها  کم لطفی کردنو کلا جمع کردن رفتن اونجا ....بیخیال عضو ای جدید جذب میکنیم

سلام زهره جون خیلی مواظب خودت باش. جنسیت رو هم تو غربالگری بهت گفتن؟آخه به من گفتن معلوم نیست با اینکه من 13 هفته و 2 روز بودم موقع غربالگری.از طول سرویکس هم چیزی نگفتن البته جواب غربالگریم شنبه آماده میشه.

پریماه جون ممنون. نه جنسیت رو نگفت. دکترم دیشب میگفت اصن تو هفته 13 به بعد جنسیت بچه کم کم شکل میگیره، و کسایی که خیلیییی تجربه دارن و با توجه به شیوه قرارگرفتن جنین در رحم (اینکه به پا باشه و پشتش به دیواره شکم نباشه) میتونن حدس بزنن!
جالبه که تو سونو طول سرویکس رو نزده! آخه همه میگن تو سونو های غربالگری.
البته اینم بگم دکتر من خیلی از سونوگرافی که میرم تعریف کرد دیشب، هم بابت دقتش، هم توضیحات خیلی طولانی و کاملی که تو سونو نوشته بود، هم وقتی که برای من و همسرم گذاشت بابت دیدن جنین و ضبط حرکاتش و ...

اره منم به همین شرط  قبول کردم روه بزنیم ....البته منم نمیزدم یکی دیگه میزد. ولی خب بچه ها  کم لطفی کردنو کلا جمع کردن رفتن اونجا ....بیخیال عضو ای جدید جذب میکنیم

بله انشاالله عضوای جدید میان به جمعمون

پریماه جون ممنون. نه جنسیت رو نگفت. دکترم دیشب میگفت اصن تو هفته 13 به بعد جنسیت بچه کم کم شکل میگیره، و کسایی که خیلیییی تجربه دارن و با توجه به شیوه قرارگرفتن جنین در رحم (اینکه به پا باشه و پشتش به دیواره شکم نباشه) میتونن حدس بزنن!جالبه که تو سونو طول سرویکس رو نزده! آخه همه میگن تو سونو های غربالگری.البته اینم بگم دکتر من خیلی از سونوگرافی که میرم تعریف کرد دیشب، هم بابت دقتش، هم توضیحات خیلی طولانی و کاملی که تو سونو نوشته بود، هم وقتی که برای من و همسرم گذاشت بابت دیدن جنین و ضبط حرکاتش و ...

کدوم شهری زهره جان؟

2706