2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای مهر و آبان سال 96

| مشاهده متن کامل بحث + 23864 بازدید | 2441 پست
سلام تینا جون مثل اینکه  اسم من تو لیست نیست

بابا دیانا جووون قبلا بهتر بود هرکی اضافه میشد اسمشو میزدم به لیست صفحه اول الان نه میشه اون پست و ویرایش کرد نه حذف....برا لیست هیچ فکری ندارم فعلا...ایده خاصی دارین بگین فکر اکمون وبزاریم رو هم ببینیم چوری لیست و به روز کنیم

من که خودم میرم موم میندازم حتی یبار یه خانم بارداری اومده بود همه جای بدنشو موم انداخت واسه دو روز بعدش که میخاس بره واسه زایمان.

بخشی از دعای صباح امیر المومنین ابو تراب (ع) ** خداى من، دلم در پرده  هاى ظلمت پوشيده شده و جانم دچاركاستى گشته و عقلم مغلوب هواى نفسم شده و هواى نفسم بر من چيره آمده، طاعتم اندك، و نافرمانيم بسيار، و زبانم اقراركننده به گناهان است، چاره من چيست اى پرده  پوش عيبها، اى داناى نهان  ها، ای برطرف كننده غم ها، همه گناهان مرا بيامرز، به احترام محمّد و خاندان محمّد، اى آمرزنده، اى آمرزنده، اى آمرزنده به مهربانيت اى مهربان  ترين مهربانان.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان سلام

امیدوارم خودتون و نی نی هاتون خوب خوب باشید. من شنبه 2/2 رفتم غربالگری بیمارستان پارس دکتر سونوم خود آقای دکتر کوپال بودن که بسیار عالی و متبحر هستن. همه چیزو گفتن عالیه ولی در مورد جنسیت چیزی نگفتن چون گفتن زوده و ممکنه اشتباه تشخیص داده بشه بهتره نگم.

2731

دیگه اینکه من سن حاملگیم 12 هفته و یک روز حساب کرده بودم از اولین روز آخرین پریود که 8 بهمن بود ولی ایشون گفتن 13 هفته و دو روز. و گفتن احتمالا تخمک گذاری خیلی زود بوده.

جواب کلی یک هفته طول میکشه تا آماده بشه و هزینه هم 220 تومن شد.

خداروشکر که هیچ مشکلی نبوده . منم هفته پیش رفته بودم البته شهرخودم. برای منم جنسیت نگفتن   منم سونو با دفترچه 75 وآز هم شد 96 تومن البته از بدون دفترچه.منم کلا 171هزارتومن

2740
تینا جون شما کدوم شهری؟ انگار قیمتا تقریبا تو یه رنجه.

من تبریزم عزیزم....البته بستگی داره ...من یکی از فامیلامم توهمون  تبریزپیش  یه دکتر معرف میرفت اسمش دکتر بابالوهستش .سونو وآز شده بود  با هم 450فک کنم. البته اون خیلی لاکچری زایمان میخواست بکنه

اونایی که تل نمیرن هم دیگه نمیان ؟؟؟؟؟؟..فرشته جوووون چرا دیگه نیسی؟زهره جاااان؟

سلام صبح همه به خیر . تینا جون خوبی؟نمیدونم چرا هیشکی نیس دیگه .....

بخشی از دعای صباح امیر المومنین ابو تراب (ع) ** خداى من، دلم در پرده  هاى ظلمت پوشيده شده و جانم دچاركاستى گشته و عقلم مغلوب هواى نفسم شده و هواى نفسم بر من چيره آمده، طاعتم اندك، و نافرمانيم بسيار، و زبانم اقراركننده به گناهان است، چاره من چيست اى پرده  پوش عيبها، اى داناى نهان  ها، ای برطرف كننده غم ها، همه گناهان مرا بيامرز، به احترام محمّد و خاندان محمّد، اى آمرزنده، اى آمرزنده، اى آمرزنده به مهربانيت اى مهربان  ترين مهربانان.

اشتباه که نبود...خب ترجیح اکثریت بود  واقعا نینی سایت اومدن باگوشی سختره....مخصوصا هم که با این اوضاع جدید دیگه نمیشه ...دیروز هرریفلاشی که میکردم 1ساعت نی نی سایت قطع میشد....ظاهرش و خوب کردن اما باطنن داغون شده سایت

2706