2752
2734
من تو هفته 15 هستم. آخراش البته. عصر حس کردم یه چیزی از داخل ضربه میزنه. گفتم آخ جون حرکت بچه ها دو حس کردم. بعدشم گفتم بابا چه خبره خیلی زوده. حرکت روده هامه حتما این گذشت تا اینکه رفتیم مهمونی واسه شام. خواهر زاده های شوهرم به حدی شلوغ میکردن که سرسام گرفتیم. دوباره به محض جیغ اونا تو دلم شروع میکرد به لرزیدن و نبض محکم زدن. چند بار تا اخر شب تکرار شد. حتی سر سفره شام به مدت دو سه دقیقه دایم حس میکردم. مثل حالتی بود که چشم تیک عصبی میگیره و میپره دقیقا تو دلمم اونجوری بود. این یعنی حرکت بچه هام یا توهم؟ میشه انقدر زود حس کرد؟
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!
ببخشید زیاد توضیح دادم
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!
2731
ممنونم البنا جون. بخدا از بس این دو روز ناراحت بودیم و تو فکر که نگو. اما حالا با این اتفاق خیلی خوشحال شدم. انشالا قسمت همه منتظرا. بازم مطمئن نیستم ولی
دو سه روز پیش به چیزایی بود خیللللی صعیف. گفتم این نیس بابا. ولی امشب خیلی قوی بود. رو مثانم حس میکروم. چرا انقد پایین؟ خطرناک نیست؟
2706