2733
2734

خاهش میکنم پربازدیدکنین برام دعاکنین شوهرموازکارش اخراج کردن  بهش گفتن خودمون بهت زنگ میزنیم برگردی اما مطمعنم پیچوندن خیلی درمونده ام بدبخت میشیم کلی قسط وبدهی داریم لطفا هرکدوم هرچقدمیتونه حتی شده ۱دونه صلوات بفرسته کارش درست بشه خاهش میکنم التماستون میکنم خیلی درموندم حالم خیلی بده😭😭

الهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

😶😶😐😐

اولابیخودکردی خودتون روتوی قسط وغرض انداختی

دوماخداوندصلاح بنده هاش رومیخوادشایداون کارخطربزرگی برای همسرت داره که خداوندخواسته بیادبیرون

سوماتوواقعازنی؟!مردوقتی بیکارمیشه دورازجون ممکنه حتی خودکشی کنه وزن بایدآرومش کنه،الان چندمیلیون آدم بایدبیان اول توروآروم کنند

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2731

میگن سوره یوسف رو بنویسی و بعد کاغذشو از سر دری شکاف دیواری بذاری دقیق یادم نیست ولی میگن باعث میشه کار پیدا میکنی..مداومت برخوندن سوره تکاثر روز دوشنبه ۴۰ مرتبه و روز چهارشنبه ۴۰ مرتبه هم باعث رزق و روزی میشه ..مخصوصا این سوره تکاثر رو امتحان کن

میگن سوره یوسف رو بنویسی و بعد کاغذشو از سر دری شکاف دیواری بذاری دقیق یادم نیست ولی میگن باعث میشه ...

متوجه نشدم یعنی بنویسم بزارم داخل ی شکاف یا درز دیوار؟

😶😶😐😐 اولابیخودکردی خودتون روتوی قسط وغرض انداختی دوماخداوندصلاح بنده هاش رومیخوادشایداون کا ...

این چ طرز حرف زدنه آدم تا وام نگیره وقسط نده نمیتونه بجایس برسه اگه نمیخای همدردی کنی لطفا نمک نپاش روی زخمم من توی شهر غریبم ۴سالع شوهرم سرکاره یهوگفتن بره انقد حالم خرابه اومدم اینجا بلکه یکم آروم بشم اینطور نگین توروخدا

این چ طرز حرف زدنه آدم تا وام نگیره وقسط نده نمیتونه بجایس برسه اگه نمیخای همدردی کنی لطفا نمک نپاش ...

اتفاقادقیقامیدونم به کی چی بگم

خداروشکراشتباه نکردم

بروبه غرغرکردنات برس

عوض تشکرکه وقت گذاشتم برات غرهم میزنی؟!🤣🤣🤣🤣 

برو۲رکعت نمازبخون وازخداوندکمک بگیر

نماززن قبل طلوع آفتاب برای افزایش روزی همسرشه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
اتفاقادقیقامیدونم به کی چی بگم خداروشکراشتباه نکردم بروبه غرغرکردنات برس عوض تشکرکه وقت گذاشتم ...

حرفات خیلی تلخه خیلی امیدوارم هیچوقت توشرایط من قرار نگیری شما منت اینکه داری حرفای تلخی میزنی روهم میزاری ممنونم خیرببینی لطفا ازتاپیکم برو بیرون ممنونم از وقتی ک گذاشتی

باشه ممنونم خیرببینی

ببینید تو دستورش اینه شب هنگام سوره یوسف رو که نوشتی در شکاف دیوار ی که غصبی نباشه بذاری و پشت سرت رو هم نگاه نکنی ولی یه خانومی هم گفته بودن سوره یوسف رو نوشته بودن به نیت کار پیدا کردن بعد یه جایی مث سر در خونه گذاشته بودن..امیدوارم بدردت بخوره

ببینید تو دستورش اینه شب هنگام سوره یوسف رو که نوشتی در شکاف دیوار ی که غصبی نباشه بذاری و پشت سرت ر ...

خیلی ممنونم لطف بزرگی کردی