2737
2739
من 31 سالمه.طلاق گرفتم..از سن ده یازده سالگی یادمه دوستام خاله بازی میکردن من همیشه نقش یه آدم تنها و بدون بچه و شوهر بازی میکردم :D بعد که بزرگ تر شدم همیشه از تصور مادر شدن وحشت داشتم و دارم..بنظرم بچه دار شدن خودخواهی بزرگیه که یک موجود بیگناه بدون تصمیم خودش بیاری تو این دنیا!نصف عمرت رو بزاری واسه بزرگ کردن یکی دیگه..خودتو از یاد ببری،فداکاری کنی،علایق و آرزوهاتو قربانی کنی که چی شه؟تا آخر عمر هم مسئولیت اش به گردن اته..خوشحالم که در این یک مورد اصلن احساساتی نمیشم..هرچقدر هم کیلو کیلو حواله از بهشت به نام مادرها کنن هیچ وقت دلم نمیخواد که برای مادر شدن فردیت بیولوژیک خودمو به اشتراک بزارم و مسئول زندگی یک آدم دیگه باشم..البته شرط ازدواجم توافق برای بچه دار نشدن بود که انجام شد..معمولن هم در مورد این طرز فکرم تا وقتی ازم سوال نکنن حرفی نمیزنم چون مردم عادی نمی تونن درک کنن میشه بدون بچه و ازدواج هم از زندگی لذت برد..وقتی نصیحتت میکنن یه روز پشیمون میشی کلافه ام میشم...ولی جالبه اسم اینجا نی نی سایته و طبیعتن بیشترین اعضاش مادرها یا خانمهای باردار هستن..چندسال اینجا عضو هستم و کنجکاو بودم بدونم آیا خانمای دیگه ای هم هستن مثل من فکر کنند؟ مثل من مصمم باشن برای این انتخاب؟دلایل منطقی محکم داشت باشن نه فقط مسایل مالی..
Be the change you want to see in the world
من نمیتونستم اینطوری فکر کنم به هیچ عنوان ولی خب خیلی ها مثل تو فکر میکنن. اشکالی نداره
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب هر کسی ی نظری داره من دلم نمی خواد یعنی می دونید، من خودم وسطه این عالمم دیگه اینجا جایه خوبی نیست دلم نمی خواد واسطه بشم واسه درده کسه دیگه این طرزه تفکر عواقب داره، کسی که اینجوری فکر می کنه باید وسعته دیده زیادی داشته باشه، عواقبشم تحمل کنه
2728
2740
منم به هیچ عنوان اینطوری فکرنمیکنم ونکردم حتی چندسال به خاطر مشکل نازاییم شب وروزا اشک می ریختم دست خودم نبود به خاطر غریزی مادری که خدا تو وجودم گذاشته حاضرم هرسختی رو بپذیرم معتقدم سیاهی نباشه سفیدی ناپیداست درسته بچه سختی داره ولی شیرینی هم داره شکرخداکه بعدازشش سال خدا هدیه باارزششو بهم داد ولی خب خبلیا هستن که مثل شما فکرمیکنن
خداجونم پسرمو به خودت سپردم
برای من حس مادر بودن فقط با بچه دارشدن معنی پیدا نمیکنه عزیزم :) من از خودم شناخت کافی دارم ..میدونم که حوصله یک موجود زنده ضعیف که بخواد نگهداریش وقتمو تمام مدت بگیره ندارم..اگه حوصله و شجاعت قبول مسئولیت اش رو داشتم که تاحالا حداقل سرپرستیه یک بچه گربه که اینقدر دوسیت دارمو بعهده میگرفتم
Be the change you want to see in the world
2706