2737
2739
؟
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه های من ۹۰ و ۹۳ دو پا و یه دست ولی همون نود یادمه خیلی انگشت شمار، از دوستای همینجام شنیدم دست زدن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
چهار ماهگی خوبه

من بچه اولم همه واکسناش وحشتناک بود مخصوصا ۲ و ۱۸، ۱۸ ماهگی که سه چهار روز فلج شد

بچه دومم اصلا انگار نه انگار
یه تب خفیف الکی داشت فقط
اینقده خوب بود

بخاطر واکسنای اولی میخواستم از بچه دار شدن منصرف شم خخ
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من میترسم بل اینکه دو ماه مونده از صبح خوابم نبرده
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)
خودتو اذیت نکن نهایتش یکی دو روز تو سختی مبکشی دیگه نهایتش از حالا خودتو ناراحت نکن
2740
خدا بخیر کنه تمام واکسنهاش کل خانواده بسیج شد ....... یک شبانه روز کامل عربده می کشید که از حال میرفت .... سه چهار روز هم تب شدید داشت 18 ماهگی رو باید بگم کل فامیل بیان خونم
زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .
برای دخترم هر دو پا زدن ..... ولی میشنیدم که برای بعضیا تو دوست میزنن . به مسئول بهداشت گفتم تو دستش بزنید گفت امکان نداره . خوب نیست
زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .
راست میگین، یه پا دو ماهکی دو پا بود انگار یا خدا الیس