2733
2734

میخوایی انسان سبزی باشی فلسفه بخون

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

ترکا اینجوری نمیان. 

مثلا عنوان تاپیکو بزن از ترکا بدم میاد، یا شوهرم ترکه فلانه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
ترکا اینجوری نمیان.  مثلا عنوان تاپیکو بزن از ترکا بدم میاد، یا شوهرم ترکه فلانه

حالا من هر تاپیکی ک اسم ترک باشه میان ببینم چی راجبمون میگن😂

هیچ کس را در زندگی مقصر نمیدانم... از خوبان خاطره و از بدان تجربه میگیرم...بدترین ها عبرت میشوند و بهترین ها دوست...❤   حرف اشتباهی است که میگویند (با هر کس مثل خودش رفتار کرد) که اگر چنین بود: از منیت و شخصیت هیچ کس چیزی باقی نمیماند💛                                                   
حالا من هر تاپیکی ک اسم ترک باشه میان ببینم چی راجبمون میگن😂

🤣

ترکا اینجوری نمیان.  مثلا عنوان تاپیکو بزن از ترکا بدم میاد، یا شوهرم ترکه فلانه

اولا از ترجمه‌‌ت معلومه تورک نیستی بعدشم نگران نباش چند نفر قبل تو اومدن و گفتن لازم به این بچه بازیا نیست

🥲
این چه پیشنهادیه ؟؟؟

تا بیان ترجمه کنن

کافیه یا منم ترجمه کنم😑

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای
2706