2752
2734
عنوان

دیشب رفتم سونو ان تی😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1797 بازدید | 68 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این تاپیکا واقعا وحشتناکه!هنوز داریم کسایی را که دنبال جنسست خاصین...توروخدا نری دلداریش بدیا؟! اینجور مردا حقشونه هیچوقت بچه دار نشن تا حسرت بچه به دلشون بمونه حالا دختر و پسرش پیشکش!
ارامشً هنر نیندیشیدن به چیزهاییست که ارزش فکر کردن ندارد
هم دختر هم پسر لازمه....یعنی چی میخواد بره فوتسال ...کی اینده رو میبینه اول ادم معلوم نیس فردا هس یا نه دوما شاید هیچ پسر داشته باشی خوشش نیاد بره...اگرم دختر شد حتما قسمتت بود
خدایا شکرت..کمکم‌کن
2731
کی گفته پسر زود معلوم میشه.بعدم ناشکری گناه بزرگیه.یعنی حاضری دوراز جونش نباشه اگه دختر باشه.شوهر منم پسر دوسداشت.اما ازش پرسیدم گفت دخترم باشه دوس دارم.الانم که دختر دارم.عاشق دخترمونه
بابا این خانمها بیشتر از شوهراشون دنباله پسرن الکی میگن شوهرم میخواد.من خودم دختر دارم میخوام دومی پسر دارشم ولی اگر م نشه اصراری نیس فقط میخوام جنسم جور شه....من فکر کردم بچه دوم یا سومه حالا وقت هس
خدایا شکرت..کمکم‌کن
نگی جریان شوهرت با دوست دختر سابقش که رفته بود پیشش چی شد؟اون قضیه حل شده که حالا نگران جنسیت بچه ای؟
نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
تو هفته 12 مشخص نمیشه جنسیت مال منم پسر بود هفته 16 مشخص شد هفته 12 رفتم گفت معلو نیست چیه بعدشم مگه دختر چشه همه ارزوشو دارن
بالا رفتن سن حتمی است... ولی اینکه روح تو پیر شود، بستگی به خودت دارد...!