2733
2739

من به شدت افسرده شدم و همش گریه میکنم 

میدونم خدا منو بخشیده ولی نمیتونم با افکار منفیم کنار بیام 

دنبا برام تیره تار شده اصلا خونه زندگی و بچههام نمیبینم انگار تو دنیا نیستم و همش تو خودمم و گریه میکنم 

بنظرتون من خوب میشم 

هورمونات بهم ریخته درست میشه فقط یه خودت تلقین نکن 

تنهایی ام را شیر خواهم داد                                                       اوضاع را تغییر خواهم داد.                        اندامی از اندوه می سازم.                                                            با قوز پشتم کوه می سازم.                          باید که جلاد خودم باشم.                                                           تفریق اعداد خودم باشم :)                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خل شدم بیشتر ،بعضی اوقات گریه بعضی اوقات اهنگ میزارم میرقصم:///

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
2728

همه چیز خوب پیش میرفت تا داداشم مریض شد... دو ماه آخر نفهمیدم چطور گذشت. ی چشمم اشک بود ی چشمم خون..

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》

گریه زاری نمیکردم

ولی افسرده شده بودم...

هم ویارم بد بود هم خونه نشین شده بودم و نمیتونستم برم سرکارم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
عذاب و جدان گناه نسبت به جنینم

عه وا مگه تنبیهش کردی؟ یا بهش غذا ندادی که جذاب وجدان داری😂😐 

ز هوشیارانه عالم هر که را دیدم غمی دارد & ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد       تو دعات منو دعا کن    صلواتم‌میخوام😏 دستت درد نکنه😏

من تو بارداریام کلا این مدلی میشم اصلا انگار به هورمون های بارداری حساسیت دارم حالم بد میشه 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2706