2752
2739
😂چند روز پیشم یکی کاری باهام کرد بهش گفتم توروخدا ولم کن اشتباه کردم پیامتو ریپلای کردم شاید ۵ ۶ سا ...

آهاااا ! به در میگی که دیوار بشنوه؟!😂😂 شرمنده دیوار نمیشنوه!😂 آخه دیوار ما موش نداره! پس لاجرم حتی اگه موشم گوش داشته باشه برا خودش داره و به من چه؟! 🤷😂😂

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
آهاااا ! به در میگی که دیوار بشنوه؟!😂😂 شرمنده دیوار نمیشنوه!😂 آخه دیوار ما موش نداره! پس لاجرم حت ...

نه اصلا بحث تاریخی بود نه درمورد خکدم😂هی بقول مامانم زبونم سوخت و گفتم مصری ها و الجزایری ها فقط عرب زبانن ولی نژاد عربی ندارن بیشتر بربر ها و افریقایی ها هستن😐😐😐😐یعنی نمیدونید چکارکرد که تاریخو میخوای عوض کنی و فلان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا بحث تاریخی بود نه درمورد خکدم😂هی بقول مامانم زبونم سوخت و گفتم مصری ها و الجزایری ها فقط عر ...

باریکلا 👍 کاملا درست میگی! مصری‌ها عرب نیستن! عرب زبانن . فک نمی‌کردم اینقد باسواد باشی.

من ۳۵ سالمه. اگه سنتو سوال کردم برای اینه که بدونم مخاطبم چند سالشه چون ما همو نمی‌تونیم ببینیم که از روی ظاهر بتونیم حدس بزنیم

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
نه اصلا بحث تاریخی بود نه درمورد خکدم😂هی بقول مامانم زبونم سوخت و گفتم مصری ها و الجزایری ها فقط عر ...

میگفتم عربی و عبری هردو زبان سامی هستن بهم میگفت پس چرا عربی زبان رسمیه چرا سامی نیست😂😂😂گفتم اون زبان مادره مثل فارسی پشتو کردی و...‌که زبان مادر همشون زبان ایرانی هست،مسخره میکرد😂🤣اعصابمو ریخته بود بهم

2731
باریکلا 👍 کاملا درست میگی! مصری‌ها عرب نیستن! عرب زبانن . فک نمی‌کردم اینقد باسواد باشی. من ۳۵ سال ...

لطف دارید درسته حرفتون،من علاقه زیادی به همه بخش های علمی دارم حتی ستاره شناسی و‌‌‌‌‌‌‌.....جایی چیزی بکار بیاد استفاده میکنم ولی اینجا جو تعصبیه و حمله میکنن  یه تاپیکی هم درمورد نیای مشترک انسان و شامپانزه بود گفتم نظریه داروین اثبات نشده براهمین میگن نظریه تکامل داروین و نمیگن مدل تکامل علمی داروین😐یکی گفت آییییییییییی دختر من از امریکا دارم میگم غلط کردی اطلاعات اشتباه میدی این مبحث داره تدریس میشه تو امریکا و علمیه 😂🤣بعد هرچی میخوایتم بگم ملنی نظریه چیه هی بدتر میشد رفتارش😂

بابااااا 😳 بخداااا دیوونم کردی دختر 👍😱😱 تو کحا بودی تا حالاااا ؟! وااااای بخدا می‌ترسم احساسی شم ...

درعوض شما یه گوهر پُر ادبی هستین ،ممنون از تعریفی که کردید اونقدام نیست ولی یه ذره چیزایی بلدم😅

ممنونم ازت ، بی شوخی میگم من لایق تعریف نیستم. اما تو خیلی می‌دونی ، یه چیزایی‌ام بلد نیستی و خیلی م ...

اگه اشتباه تایپی(غلط املایی منظورم نیست) ازم دیدین بخاطر اینه که نمیخونم متنو و ممکنه مثلا زیاد رو زباد تایپم کنم دستم بجای حرف ی خورده به حرف ب 😅

خب مگه درخواست بده؟ میتونی قبول نکنی ، یا قبول کنی و اگه طرف بد بود لغو بزنی ☺️

2740
اگه اشتباه تایپی(غلط املایی منظورم نیست) ازم دیدین بخاطر اینه که نمیخونم متنو و ممکنه مثلا زیاد رو ز ...

نهههه !!😱😱 اصلاً قابل قبول نیست! من که از نمره‌ی دیکته‌ت کم می‌کنم 😂😂😂. چقد بامزه‌ای چه چیزایی میگی!👍😂😂

نهههه !!😱😱 اصلاً قابل قبول نیست! من که از نمره‌ی دیکته‌ت کم می‌کنم 😂😂😂. چقد بامزه‌ای چه چیزایی ...

اخه زیاد این اتفاق برام میفته 😅مخصوصا برا کسایی که چتا طولانیه توضیح میدم که قبل از ارسال چک نمیکنم چشمای زیباشون اشتباهات تایپیمو ببخشه