2733
2734

عروسی های الان را که میبینم و با عروسی خودم مقایسه میکنم واقعا میگم کاش عروسی نگرفته بودیم. ده سال پیش عروسی گرفتم. یک سالن بیخودی. عکس های بیخود. لباس عروس مزخرف. شام افتضاح. دیییجی را بگو.

... وای وای. وسطاش چند تا از فامیل های داماد بلندگو را می‌گرفتن و می‌خوندن. صدای مزخرفشون. می خواستن صداشون رو تو بلندگو امتحان کنن. از فیلم عروسیم متنفرم

ده سال پیش عروسی ها همین بوده 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنده خدا چه حوصله ای داری منی که عروسی نگرفتم چی خیلیم خوشحالم عشق فقط،شوهرم و بس 

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم  

ده سال گذشته اصلابهش فکرنکن همه مایک چیزهایی باب میل مون نبوده ولیزانقدردغدغه داریم اصلادیگه برامون مهم نیست من خودم عروسیم اصلاعکاس نیومده بودفقط فیلم بردارگفته بودشمانگفتین چندتاعکس ازروی فیلم باکیفیت کم دارم برام چاپ کرده جامیرم البوم میارن یک جوری میشم ولی بازفراموشم میشه اصلانگاه نکن فکرم نکن اصلا اصلاارزش نداره 

ده سال گذشته اصلابهش فکرنکن همه مایک چیزهایی باب میل مون نبوده ولیزانقدردغدغه داریم اصلادیگه برامون ...

برا من هم عکاس نیومد تالار. نمیدونم چه فکری میکردم

خب اون موقع ۱۰ سال پیش تو زمان خودش خوب بوده اصلا مقایسه نکن با عروسی های الان منم ‌مهر عروسیم بود به لاکچری عروسیای بقیه نبود ولی به اندازه بودجمون خوب بود 

فقط اون میکروفن رو که گفتی خندم گرفت...فداسرت بابا بعدها با بچهات بشینید ببینید بخندید 

2706