2752
2739
عنوان

پوشک بارلی افتضاحه

239 بازدید | 16 پست

یعنی از وقتی بارلی گرفتم خود پوشک خشکه بعد تو خواب لباسای بچم خیس میشه .از بالا میزنه بیرون.قیمتشم از مولفیکس بالاتره.مولفیکس هیچ وقت بیرون نمیزنه

برای درک لذت های بزرگ،بعضی لذت‌های کوچک را کنار میگذارم. همانگونه که نباید با خوردن یک شیرینی خامه ای، اشتهای خوردن شام شاهانه ی بعد از آن را کور کنم

مای بی‌بی از همه بهتره

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
مای بی‌بی از همه بهتره

من همه رو امتحان کردم

اول مولفیکس بعد مای بی بی

برای درک لذت های بزرگ،بعضی لذت‌های کوچک را کنار میگذارم. همانگونه که نباید با خوردن یک شیرینی خامه ای، اشتهای خوردن شام شاهانه ی بعد از آن را کور کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو سه سال پیش می‌گرفتم خیلی راضی بودم 

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
2731

[QUOTE=318109331]من دو سه سال پیش می‌گرفتم خیلی راضی بودم [/QUOTانقدر هر شب میزنه بیرون که موندم این بسته ی بزرگ بقیه ش رو چکار کنم ؟!تا حالا با مولفیکس و مای بی بی هیچ وقت اینطوری نمیشد

مولفیکس عالیه من برا هر دوتا بچم استفاده کردم

دقیقا

[QUOTE=318109331]من دو سه سال پیش می‌گرفتم خیلی راضی بودم [/QUOTانقدر هر شب میزنه بیرون که موند ...

شاید اندازه مناسب نگرفتید نمی‌دونم 

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
شاید اندازه مناسب نگرفتید نمی‌دونم 

نه سایز همیشگیش رو گرفتم

خود پوشک خشکه لباسای بچه خیس یعنی انقدر جذب نداره

يه ذره ديگه اوضاع اقتصادي بد بشه دوباره به دوران كهنه و مشما برميگرديم . يه مدت همين پارسال اينجوري شده بود . خيلي ها دوباره براي بچه ها از مشما و كهنه استفاده ميكردن . 

يه ذره ديگه اوضاع اقتصادي بد بشه دوباره به دوران كهنه و مشما برميگرديم . يه مدت همين پارسال اينجوري ...

بابا همین الانش مولفیکس با قیمت پایین تر از این بارلی بهتره به مراتب

خیلی از دست سازندگانش عصبی ام.این همه قیمت داره

اون وقت جذبش اینجوریه.میشه گفت اصلا جذب ندارن.کش بغل پا نداره.نمیدونم قیمتش واسه چیه

بابا همین الانش مولفیکس با قیمت پایین تر از این بارلی بهتره به مراتب خیلی از دست سازندگانش عصبی ام. ...

خب چرا همون مولفیکس نمیگیری؟! 

من برای دخترم همش مای بیبی میگرفتم، به مولفیکس حساسیت داشت 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
خب چرا همون مولفیکس نمیگیری؟!  من برای دخترم همش مای بیبی میگرفتم، به مولفیکس حساسیت داشت  ...

رفته بودم خرید با دستای پر از همون جا اینو گرفتم پوشک دیگه ای نداشت 

یه بسته ی بزرگ گرفتم 

رفته بودم خرید با دستای پر از همون جا اینو گرفتم پوشک دیگه ای نداشت  یه بسته ی بزرگ گرفتم  ...

اها خب پس یه جورایی مجبوری استفاده کنی، توی روز براش ببند و حواست باشه بهش، تا تموم شه دیگه

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤