2752
2734
عنوان

شوهرم میخواد با همکار خانم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 48 پست

چند وقته بامن زیاد دعوا میکنه سر چیزهای الکی و پیش پا افتاده

همین جمعه یه دعوای الکی راه انداخت ،

البته خودمم مقصر بودم نباید به دعواش ادامه میدادم.

یعنی این دعواها معنی خاصی داره؟؟؟

خدایا دارم دیوونه میشم از فکروخیال

بله ، کلا خانواده من و خودش ، هیچکدوم مختلط نمیرقصند یا مشروب نمیخورن شوهرم هم اینجوری نبود ولی چند ...

بهش گیر نده. امر و نهی نکن.فقط بگو که از این جمع ها خوشت نمیاد و حالت رو بد می کنه. شاید خودش خجالت بکشه و نره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این جمعا خیلی داغونن شوهرتم مشخصه اصلا بدش نمیاد حالا اگه ما زنا بخوایم با رفیق دوران کودکیمون تا سر کوچه بریم بهشون بر میخوره

براتون آرزو میکنم هیچ وقت حروم نشید ، حروم آدم اشتباه ، مکان اشتباه ، رشته اشتباه و ... :)                

با اینکه همیشه از سختگیری . ..متنفرم

اما دوست عزیز شوهر شما دقیقن داره سواستفاده میکنه

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران
گفتم بهش  میگه همه تنها میان من نمیتونم تورو ببرم من کلا نمیخوام با اینا قاطی بشه حتی اگه خود ...

وقتی میخواد تنها بره یعنی میخواد آزاد باشه.بنظرم محکم و جدی باهاش رفتار کن.این ازاد گذاشتنا غالبا نتیجه خوبی نداره.دیدم که میگم.

وقتی دین و ایمان دیگه توی جامعه ارزشی نداره و ازدواج ها بر مبنای دین و ایمان نیست نتیجش اینه اگر ایشون ملاحظات شرعی داشتن نمیرفتن سراغ رقصیدن و این دورهمی ها البته بگذریم از بعضیا که ادعا دارند اما رعایت نمیکنن ولی من دیدم افراد متعهدی که سراغ این مارانمیرن 

2706