2733
2739
عنوان

شوهرم میخواد با همکار خانم ....

1019 بازدید | 48 پست

سلام.

تاپیک قبل گفتم شوهرم با چندتا از همکارهای خانم و آقا رفتند پارک جنگلی  و باهم رقصیده بودن و خلاصه صمیمی شدن...

بعدش من بهش گفتم دیگه توی این برنامه ها شرکت نکن ، تو متاهلی بچه داری و ...

اونم گفت بقیه هم متاهلن ولی میان

خلاصه من گفتم تو دیگه نرو

ولی دوباره متوجه شدم که میخواد قراری با همکاراش بذاره ولی از من پنهون کرده

حالا نمیدونم چه عکس العملی نشون بدم ؟؟؟

اگه دعواکنم میترسم بدتر بره ... یا بیشتر از من پنهان کنه

دارم منفجر میشم از ناراحتی ولی نمیدونم چیکارکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ خانم باهاشون هس توهم برو

رفیق جونی میشه برا حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی🥲اسمم فاطمه‌س😊لطفا برامنم دعا کنید ک آرامش داشته باشم 🤍🌱آبروم حفظ بشه و آدمای بد از زندگیم حذف بشن..و اون کسی رو که میخام دوباره بیاد طرفم برای ابراز علاقه و درست شدن همه چی انشاالله...🥹گلم دعا کردی بگو تا برات صلوات بفرستم❤️من ب دعاهای شما و دل‌های پاکتون باور و ایمان دارم(التماس دعا)📿🧿
2731

حالا ک میخاد پنهونی بره ب نظرم ی کاری کن توم تو جمعشون ببره....بگو منم دوست دارم بیام بنظرم جالبه و فلان....حداقل میبینی شرلیط چطوریه....چون تو هرکاری کنی اون ب. ی بهونه میره...ک بقیه هم نگن بخاطر خانوادت نمیای مشکل چیه و اینا....البته نظر منه منم مجردم ...دوتان متاهل بیان نظر بدن بهتره😉

2740
گفتم بهش  میگه همه تنها میان من نمیتونم تورو ببرم من کلا نمیخوام با اینا قاطی بشه حتی اگه خود ...

خوب زرنگه دیگه

میدونه محیطشون خوب نیست میگه تو نیا

چقدر پررو هستن این مردا

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
خودت اهل رعایت کردن هستی؟ حجابت کامله؟

بله ، کلا خانواده من و خودش ، هیچکدوم مختلط نمیرقصند یا مشروب نمیخورن

شوهرم هم اینجوری نبود ولی چند وقته متوجه میشم علاقه من شده به همچین جمعهایی

2706