2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از کجا چند سالته خوشبحالتون زرنگید میدونید چطوری خوشگل بشین من که پولشو دارم بلد نیستم چه غلطی بکنم& ...

برنامه زیره توی برنامه بازار میتونی دان کنی  من ۱۹ سالمه

میشه واسه حاجتم نفری یه صلوات  بفرستید  
برنامه زیره توی برنامه بازار میتونی دان کنی  من ۱۹ سالمه

این برنامه چه کاربردی داره آخه من چاق نیستم یه خرده شکم پیدا کردم فقط ولی نمیدونم برا چهره ای چه کارایی انجام بدم

این برنامه چه کاربردی داره آخه من چاق نیستم یه خرده شکم پیدا کردم فقط ولی نمیدونم برا چهره ای چه کار ...

رژیم بهت میده ک لاغر بشی اما اگ فقط شکمه همون باشگاه خوبه  بنظرم فقط نقص های صورتت رو برطرف کن چیزی ک لازپ نیست رو نکن خیلی غیر طبیعی میشه

سلام عزیزم من شنیدم صبحا نمیشه فین کرد درسته؟

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

الحق که بیشرفی خودتون ازهمه بدترین باشوببین خداکجابذاره توکاست یه زنی یه اشتباهی کرده توبه کرده تومیای سرزنشش میکنی تف بذاتت چون قفل بوداینجابهت گفتم رودلم مونده بود

الحق که بیشرفی خودتون ازهمه بدترین باشوببین خداکجابذاره توکاست یه زنی یه اشتباهی کرده توبه کرده تومی ...

ب تو چ  ؟  این اشتباه مال زن متاهل نیست   زن خودتم بود میگفتی اشتباه یا میگرفتی زیر باد کتک