2737
2739
ممنونم خواهری 😍😍😍😍 خیلی سخته مدیریت بچه ها دختر بزرگم خیلی سخته براش قبول کردن نی نی جدید 

عزیزم حق داری خب هر دو توی سن‌حساسی هستن

ولی این مدت هم‌تحمل کن

فکر کنم یک سال دیگه خیلی اوضاع بهتر میشه و فاطمه جون هم درک بهتری داره و از داشتن خواهر کوچولو لدت میبره حسابی باهم همبازی و رفیق میشن

بامید اون شیرینیها این‌مدت رو هم صبور باش خدا ان‌شالله کمکت کنه واقعا کار بزرگیه

اگه از نزدیکانت کسی پیشت هست و امکانش هست حتما کمک بگیر همینطور از حضور همسر یکم‌از فشارا کمتر بشه

فارع التحصیلیت مبارک عزیزم    

ممنونم عزیزم لطف داری 

خیلی جات توی جمعمون خالیه

نگران‌نباش ان‌شالله کیان‌جون براحتی و بی دردسر واکسنشو میزنه

واکسن سنگینی نیست فقط دردناک‌شدنش همونروز بچه رو اذیت میکنه که میگن بهتره سعی کنی خیلی راه بره بلافاصله بعدش که سریع جذب بشه و عضلات رو منقبض نکنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم😍😍😍 خودت خوبییی? مرسی خوبن خداراشکر.. ای کاش بازم اینجا دور هم جمع میشدیم💖💖

پرینااز جوون

خوبی عززیزم

نی میا اومدن؟

هر موقع تونستی حتما بهمون خبر بدا

ان‌شالله که حال هر سه تون خوب و عالی باشه

خیلی مراقب باش عزیزم خودتم باندازه کافی وقت بدار و استراحت کن

نیروهای کمکی هم داری پیشت ان شالله حتما کمک بگیر و یکم‌ از فشارها کم‌کن 

2728

سلام سلام

تبریک به همه مامانایی که نی نی شون به سلامتی دنیا اومده 🌺🌺🌺🌺

ملانی عزیزم مرسی به یادمون هستی تبریک میگم بالاخره پایان نامه تموم شد ان شاء الله همیشه موفق باشی 

دوستان دیگه تک تک اسم نمیبرم میترسم کسی از قلم بیفته ان شاء الله هرجاهستین شاد و سلامت و پیروز باشید

از خودم بگم چند وقت پیش اومدم تهران کلینیک ابن سینا عمل شدم الان منتظرم دوره نقاهت م تموم شه ،ی سری آزمایشات ایمنی وژنتیک وبدم ببینیم جوابش چی میشه .

سلام سلام تبریک به همه مامانایی که نی نی شون به سلامتی دنیا اومده 🌺🌺🌺🌺 ملانی عزیزم مرسی به یاد ...

سلام عزیزم

چه عالی بهترین‌کار رو کردی

امیدوارم.حالت خوب باشه و این‌دوران‌رو راحت و بی دردسر پشت سر بگذاری و با ارامش وارد مرحله اقدام بشی

منتطر خبرای خوبت‌هستیم

حسابی تو این‌فرصت بخودت برس و تقویت‌کن

بقیه دوستان‌خوبین

بیاین‌خبر بدین

گلپونه پریناز ... بقیه کجایین

نی نی هاتون خوبن؟

ستیا هستی؟

پرینااز جوون خوبی عززیزم نی میا اومدن؟ هر موقع تونستی حتما بهمون خبر بدا ان‌شالله که حال هر سه ت ...

سلام عزیزم..نی نیای من دنیا اومدن..البته زودتر از موعد😊

خداراشکر هرسه خوبیم..دخترا الان 4ماهشون شده..خیلی شیرینه..قسمت همه منتظرا انشالله🙏

آری؛ آغاز دوست داشتن است.گرچه پایان راه ناپیداست من به پایان دگر نی اندیشم که همین دوست داشتن زیباست🌼🌼
2740
سلام عزیزم..نی نیای من دنیا اومدن..البته زودتر از موعد😊 خداراشکر هرسه خوبیم..دخترا الان 4ماهشون شد ...

بسلامتی عزیزم خداروشکر که خوبید ماشالا بهشون 

خدا بهت قوت و انرژی  بده عزیزم

اگه مایل بودی لینگ گروه روبگیر بیا واتس یا تل گر ام  بیشتر ازت خبر داشته باشیم

بسلامتی عزیزم خداروشکر که خوبید ماشالا بهشون  خدا بهت قوت و انرژی  بده عزیزم اگه مایل بو ...

فدای تو..آره خیلی هم خوب..ممنون میشم بفرستی😍😍😘

آری؛ آغاز دوست داشتن است.گرچه پایان راه ناپیداست من به پایان دگر نی اندیشم که همین دوست داشتن زیباست🌼🌼
2706