2733
2739
مانلی جان مرسی که پاسخ دادی ببخشید خیلی طول کشید آخه من3 دوره دارو مصرف کردم حالاکه قطع کردم2 ماه اصلا پری نمیشم نمیدونم

عزيزم ان شالله زودي باردار بشي 

منم هرماه کلي دارو ميخوردم سونو ميرفتم ولي بي نتيجه بوذ ي ماه که ديگه،دارو نخوردم بيخيال بودم و رفتم مشهد  باردار شدم 

شما هم فکرنکن بهش ني ني هروقت دلش بخواد مياد 

https://www.instagram.com/nini_kocholoe_man/ پیج فروش لباس بچگانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام. صبح بخیر

مانلی جون سه ماهه اول مصرف فولیک اسید خیلی مهمه حتما از دکترت بپرس، مکمل منم فولیک اسید داره ولی بازم گفته اینو بخورم چون درصد فولیک اسید مکملم کمه

قرص اهن چی بهت داد؟

خدایا شکرت

سلام 

صبح بخیر 

امیدوارم همگی خوب و سلامت باشید   

یا ضامن آهو یا غریب الغربا حواست به من هست؟ دلم را جا گذاشتم در حرم و گره اش زدم به ضریحت امام رضا...                                                                                                              مامان جونی وقتی بیای ... همه دردام تموم میشه ...
2738

سلاک دوستان خوبید همگی

مانلی چان بستگی به دوز فولیک اسید داخل مکملت داره حداقل ۴۰۰ میکروگرم درروز فکر کنم باید فولیک اسید مصرف داشته باشی توی سه ماه اول معمولا مکملهای دورام بارداری این مقدارو تامین میکنن و دیگه نیاز به مصرف جداگانه نیست

مامان صالح نگران نباش منم اصلا تهوع نداشتم مشکلات معده و سوهاضمه و یبویت داشتم که بمرور پیش میومد ولی بدنها متفاوته عکس العملشون و من فکر میکنم مقمم به تهوع چون درحالتهای عادی هم زیاد تحربه تهوع نداشتم با امپولا چطوری راحت شدی؟اذیت نمیشی؟

بقیه دوستان خوبید ان شالله؟التماس دعا دارم عزیزان

گل خانمی کجایی اگه خوندی یخبر از خودت بدهان شااله که حال خودت و کیان جون عالیه

سلام ملانی جان داشتم پیامارو میخوندم،ممنونم از تک تک دوستای گلو مهربونم که بفکرم بودین خیلی دوستون دارم

دیروز رفتم مطب اونجاهم سونو کردو گفت که خوبه فقط باید استراحت داشته باشی مراقب خودت باشی آمپول بتا داد البته یدونه بود فقط گفته احتیاج به سرم اصلا نیست نمیخواد بزنی قرص دوفاستون داد

غبار غــــــم برود حال خــــــوش شود...

باران جون اره خوب شد باز مدارکامو همرو تو یکیف گزاشته بودم دیگه ترس برم داشت ساکو بستیم هرچی که بودو نبود دیگه خونه بمونم صبر کنم بهتره باقیشو سپردم بخدا خودش میدونه چقدر دل شکستم هوامونو داره انشالله وگرنه دقیقا بیشترین ضربه سمته من بود میتونست خیلی چیزا پیش بیاد   شکر

غبار غــــــم برود حال خــــــوش شود...
سلام ملانی جان داشتم پیامارو میخوندم،ممنونم از تک تک دوستای گلو مهربونم که بفکرم بودین خیلی دوستون دارمدیروز رفتم مطب اونجاهم سونو کردو گفت که خوبه فقط باید استراحت داشته باشی مراقب خودت باشی آمپول بتا داد البته یدونه بود فقط گفته احتیاج به سرم اصلا نیست نمیخواد بزنی قرص دوفاستون داد

گل خانمی خداروشکر سونو خوب بوده ، دوسه هفته استراحت کن ان شاءالله میفته بعد هفته 37

یکی توهمین نی نی سایت با سرویکس یازده از هفته 28تا33با استراحت بچشو نگه داشت تو دلش، استراحت کن و توکلت بخدا باشه

سلام به همه خوبین

بچه ها کمک

من ترشح قهوه ای دارم دل درد هم دارم میترسم 

چرا حتی با شیاف من دچار لکه بینی شدم

« اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ »
2706