2737
2734

افسانه جان انشالله خوش خبر میایی، به همسرت بگو صدای دکتر رو ضبط کنه یواشکی:))

راستی مهفام من به شوهرم گفتم یواشکی صدا ضبط کنه گوشی داخل جیب پیراهنش بود قشنگ واضحه صحبت ها که همه چیزو دکتر توضیح میده بعدا چند بار گوش میکنی کیف میکنی من چند بارم همزمان با سیدی صدا رو پلی کردم تطبیق دادم  

انقدر پشیمونم چرا سر ان تی صدا ضبط نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در مورد مهرناز و زهره که فقط سونو دارن، دکتر من گفت نقص لوله عصبی با سونو کاملا مشخص هست و اصل و اعتبار برای ما سونو هست ولی خوب من فاکتور الفا رو هم مینویسم برای محکم کاری، بعضی دکترها نمی نویسند. 

عزیزم ستیا جون چه پسر شیطوم شیرینی داری ای جان

عزیزم ایشالا بیاد بغلتون شیرینکاری کنه و دلتونو ببره

حتما یه فکری برای خواب شبت بکن

بعضیا میگن اگه مادرشبا بیداربمونه بچه هم بعدا تایمش همینطوری میشه نمیدونم.چقددرسته

2731

ستیا جان

قطره معطر اسطوخودوس (Lavender) اصل پیدا کن و هر شب دو سه تا قطره بریز تو دستمال کاغذی تا شده

بزار بالای سرت یا زیر بالش. خیلی کمک میکنه به خواب راحت . قیمتش در حدود 10 تومن هست اگه اصل باشه. معمولا شمع فروشی ها دارن. تو این ظرف و مجسمه جای سوزوندن عود و قطره معطر وارمردار هم میشه بریزی. 

‏مهم ترین مهارت در زندگی، ... تسلیم نشدن است ...

منم تاحالا صداشو ضبط نکردم اصلا سونوهای اینجا خیلی بی احساسن موقع ان تی درحد کمتذاز دوثانیه صداشو پخش کرد بدون اینکه بمنم قبلش بگه دقت کنم

واقعا جوری نیست که بتونم ضبط کنم

تازه دکتر خانم بود و اصلا همراه اجازه نمیداد بیادداخل همسرم بنده خدا هیچی ندیده و.نشنیده

امیدوارم یجای بهتر پبداکنم برای انومالی

2738

بــــــدرقه شوهـــــــر در فرهنگ ملل

آمریکایی: عزیزم امیدوارم روز موفقى داشته باشى.

انگلیسى: عزیزم براى نوشیـــدن چایی عصر بیصبرانه منتظرتم.

فرانسوى: عزیزم تمام روز بفکرتم تا برگردى.

ایرانی : دارى میرى این اشغالها رو بزار دم در

آشغالا یادت نره

آشغالا

هوی آشغالا رو ببر قالیباف میخواد برق درست کنه😂😂

2706