2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای کیمیا منم همین نگرانی رو دارم ویتامین دی منم چهار بود.  دکتر گفت هر هفته یه قرص با دوز پنجاه هزار بخورم تا دو ماه.  منم تا دو ماه ادامه دادم.  ولی درد استخون دارم. یعنی کم بوده بالا نرفته! ؟؟امپول هم نداد!

اگه دکتر آمپول نداد حتما واکی هست نگران نباش

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

2728

انشالله همه چیز خوبه مانلی جون

یا ضامن آهو یا غریب الغربا حواست به من هست؟ دلم را جا گذاشتم در حرم و گره اش زدم به ضریحت امام رضا...                                                                                                              مامان جونی وقتی بیای ... همه دردام تموم میشه ...

سلام به همگی
عید گذشته تون مبارک. انشالله به حق این ماه ها و روزهای عزیز و این اعیاد، همه منتظرا مون بزودی دامنشون سبز بشه و همه مامانا به سلامتی فارق بشن با نی نی های سالم 💐💐💐

مانلی جون بابت اون سنگینی سر دل، همونطور که مهفام جون گفت باید سعی کنی حجم غذا تو هر وعده رو کم کنی و دفعات وعده های غذاییت رو زیاد کنی. سعی کن قبل از سیری کامل از سر غذا بلند شی، بعد غذا آدامس بجوی و حتما موقع خواب یه متکا بلند بذاری پشتت (اگه بلافاصله بعد از غذا میخوای دراز بکشی و چند ساعت فاصله نداری بینش) اینا خیلی کمک میکنه بهت عزیزم. امیدوارم که سونو ات هم امروز عالی باشه و دکتر کلی خوش خبری بهت بده عزیزم.

نگار جون عزیزم این دردها تا دو هفته کاملا طبیعیه، بعد اون هم گاها میاد میره و به خاطر افزایش حجم رحم هستش. نگران نباش، فقط به قول دوستان استراحت رو یادت نره.

افسانه جون
خوبی عزیزم؟ بابت حالت تهوع امیدوارم که در حد همین تهوع بمونه برات عزیزم. سعی کن چیزهایی مثل کشک، لواشک، آلبالو خشک نمکی و لیمو ترش همیشه کنار دستت و همراهت باشه تا زمان اوج تهوع بهت کمک کنه عزیزم. خیلی خوب کاهشش میده.

مهرناز جون، عزیزم خدا رحم کرده که تو بالای سر نی نی بودی، واقعا این مسائل نوزاد خیلی سخت و حساسه! آفرین که حواست بوده به نی نی، مامان خوشگل

صفورا جون، عزیزم دلمون برات تنگ شده بود. امیدوارم که اقدامات رو تو این شلوغی کار و امتحانات ادامه بدی و همین ماه نتیجه بگیری عزیزم. سعی کن هرگونه استرسی رو از خودت دور کنی (هرچند خیلی سخته) تا بتونی زودتر از اقدامات نتیجه بگیری و مامان بشی عزیزم.

گل خانومی، خوبی عزیزم؟ کیان خوبه؟ عاقا عکس پاپوش هاتونو برای ما هم بذارید ببینیم لطفا   

خدایا ممنونم ازت، منم مامان شدم. نی نی ام رو برام نگهدار خدایا! به همه منتظرا هم این شادی رو هدیه بده خدایا!! آمیییییییییین

تن ماهی جون، امیدوارم که آزمایشات مشکل جدی نداشته باشه عزیزم. نگران نباش و تو اولین فرصت برو پیش دکترت و ما رو هم بی خبر نذار از نظر دکتر.

زینب جان چطوری عزیزم؟ سفر خوش میگذره؟

فروردینی جان خوبی عزیزم؟ خوب شد اومدی و مارو با خبر کردی از حالت. اقدامات رو شروع کردی عزیزم؟

الینامو چطوری عزیزم؟ خوبی؟ در حال استراحت هستی؟

مهیا جون انشالله که همه چی خوبه و سونو ات هم عالیه عزیزم. نگران نباش

مهفام جون چه خبر عزیزم؟ تکونی چیزی حس نکردی؟

بقیه دوستای خوبم همگی خوبید؟
مامان های قدیم بیاید یه سر بهمون بزنید: آیینه، صحرا، آتی، سنا و بقیه که اسماشون یادم نیست   

خدایا ممنونم ازت، منم مامان شدم. نی نی ام رو برام نگهدار خدایا! به همه منتظرا هم این شادی رو هدیه بده خدایا!! آمیییییییییین

کیمیا جون خوبی عزیزم؟

سودا جان چه خبر؟ حالت خوبه گلم؟

2706