2733
2734

ممنون مهفام گلی. جواب آزمایششم الان اینترنتی گرفتم و چک کردم. خداروشکر هیچ مشکلی نداشت.
انشالله که تو هم سونو بعدی بری جنسیت نی نی رو ببینی و حالش خوبه خوب باشه.
هفته آینده باید بری مهفام جون؟

خدایا ممنونم ازت، منم مامان شدم. نی نی ام رو برام نگهدار خدایا! به همه منتظرا هم این شادی رو هدیه بده خدایا!! آمیییییییییین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زهره جون خداروشکر انشالله که دکتر خودتم برخوردش همین باشه ،عزیزم ولی اینکه دیگه واضحه الان شرایطت مثه قبل نیست که هرکاری بکنی استراحتو کنار بزاری،خواهشا هوای خودتو فندقو داشته باش معمولا بچه هنوز نیومده هم از جونمون عزیزتر میشه پس بیشتر هواشو داشته باش تا میتونی

غبار غــــــم برود حال خــــــوش شود...

مامانا یه سوال، کسی از شما موقع پیاده روی زیاد ، مشکل درد از ناحیه لگن هم داره؟

خدایا ممنونم ازت، منم مامان شدم. نی نی ام رو برام نگهدار خدایا! به همه منتظرا هم این شادی رو هدیه بده خدایا!! آمیییییییییین
2728

چشم گل خانومی   . خودمم عذاب وجدان میگیرم واقعا. دیروز سعی کردم بیشتر استراحت کنم. یه مشکلی که دارم ، نشستن زیادمه اونم سرکار. وسطهای روز احساس درد میکنم. با اینکه سعی میکنم همه اش نشسته نباشم و هرزگاهی قدم میزنم، اما بازم فایده نداره!

سلام زهره جان خداروشکران شاا...همه چیز برات عالی پیش بره

وواسه همه مامانا

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

2738

مامان پسر سلام گلم. خوبی؟ ممنون که رفتی امام زاده به یادمون بودی عزیزم.
آره منم همینطورم. مثلا دیشب کمردردم بعد یه کم استراحت خوب شد، اما درد لگن همچنان ادامه داشت تا وقتی که دیگه خوابم برد!

سلام زهره جان خداروشکران شاا...همه چیز برات عالی پیش برهوواسه همه مامانا

مرسی عزیزدلم💋💋💋

من االن علائمم جوریه انگار پری ام ضعف پا و...

ولی پری زود بشم واسه آزمایشم به مشکل میخورم باید 2یا3پری برم آز هورمونی بدم از محل کارم دوره مجبورم مرخصی بگیرم ولی اگه همون5ام پری بشم پنجشنبه میشه دیگه خونه ام راحت میرم

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

2706