2733
2734
عنوان

شپش و مربی بهداشت در مدرسه

222 بازدید | 16 پست

هفته اول مهر پسرم درگیر شد چند روز نفرستادمش به مدرسه هم گفتم ولی گفتم به کسی نگن بچه من داشته و کلاس رو چک کنن؛دیگه من ریشه کن کردم البته خیلی حواسم هست و هر روز چند روز یه بار و حتی هر روز چکش میکنم؛ باز دوبار چهارشنبه توی سرش رشک دیدم البته چون خیلی چک میکنم و چشمم ترسیده خیلی زود میفهمم دیگه دوباره به مدرسه گفتم 

امروز با خودم گفتم نکنه اینا اصلا به خودشون زخمت نمیدن و چک نمیکنن و اون دفعه هم چون دو روز پسرم نرفت مدرسه من نفهمیدم چک کردن یا نه امروز از پسرم پرسیدم اومدن چک کنن ؟گفت نه  به یکی از مادرها گفتم شنیدم زیاد شده تا حالا چک کردن پسر من که گفته نه ا؛ونم از پسرش پرسید گفت نه تا حالا ندیدنمون 

حالا میخوام بدونم اصلا توس شرح وظایف هست؟میشه برم آموزش پرورش شکایت کنم از مربی بهداشتشون والا فقط پول میگیرن

اسپند بجوشون بزن به موهاش اگه چیزی باشه مشخص میشه 

بعدم سرکه و روغن زیتون قاطی کن بزن به موهاش ، بعد ببر حموم بشورش

تمیز میشه کلا

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اسپند بجوشون بزن به موهاش اگه چیزی باشه مشخص میشه  بعدم سرکه و روغن زیتون قاطی کن بزن به موهاش ...

درمان کردم دیگه چیزی تو سرش نیست 

ولی چه فایده وقتی مدرسه اصلا توجه نمیکنه باز درگیر میشه 

درمان کردم دیگه چیزی تو سرش نیست  ولی چه فایده وقتی مدرسه اصلا توجه نمیکنه باز درگیر میشه  ...

چطور ب خودت نداده؟ لامصب واگیرش خیلی بالاس. تازه میگن پسرا و مردا ک نمیگیرن

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
2740
درمان کردم دیگه چیزی تو سرش نیست  ولی چه فایده وقتی مدرسه اصلا توجه نمیکنه باز درگیر میشه  ...

میشه بگی با چی درمان کردی؟فقط امیدوارم شامپو نباشه عوارضش خیلی بالاس لعنتی

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
والا قبلنا برای ما دخترا میرفتیم مدرسه هرسال اول مهر میومدن چک میکردن با اینکه مقنعه داشتیم و احتمال ...

واقعا قبلا چقدر کم بود نمیدونم چرا انقدر الان زیاد شده

سلام عزیزم مدرسه دخترای منم دائم درگیرن ولی صداشو در نمیارن  چون بچه ها مرتب میرن شهرستان و میان و با خودشون میارن . از اول سال تا بحال یکی دو بار چک کردن ولی به صورت مداوم نیست . تجربه من اینه که مدارس معمولا این موردو زیاد صداشو در نمیارن حتی والدین هم خیلیا نسبت بهش بی تفاوت هستن در حالی که یه چک کردن ساده باعث نیشه حتی اگر بچه مبتلا باشه در مراحل اولیه بمونه و واگیر نشه به بقیه . چون تا یه مقدار زیاد شپش بالغ روی سر نباشه توی محیط مدرسه واگیر نیست در حد رشک و حشره کوچیک . .. منم مثل شما هر هفته سر بچه هامو با شونه مخصوص چک میکنم گاها هم دیدم ولی چیزی نمیگم دیگه بار اول که دیدم به معلمش به سرویس به دفتر همه حا گفتم تا پیگیری کنن فایده ای هم نداشت . الان مهم برام بچه خودمه و وجدانم که بدونم عامل دردسر بقیه میشیم 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
میشه بگی با چی درمان کردی؟فقط امیدوارم شامپو نباشه عوارضش خیلی بالاس

دایلیس عالی بود و شونه دندونه فلزی 

یه محلولیه میزنی به موها هشت ساعت میمونه هفته ی بعدم باز یه بار دیگه تکرار میکنی 

من شامپو رو ترسیدم نزدم اصلا

میشه بگی با چی درمان کردی؟فقط امیدوارم شامپو نباشه عوارضش خیلی بالاس لعنتی

اون شامپو شیمیایی ها نیست یه شاپو نولایس هم بزرگ هم با عصاره اسطوخدوس هم حجمش خیلی بیشتر هم خیلی کمتر سمیه

2706