2737
2734
عنوان

امکان داره مردی اینجوری باشه؟

354 بازدید | 36 پست

سلام ب همهههه

من همسرم قبل از بارداریم سرد بود نسبت ب رابطه میگف بخاطر فشار کاره و فلان الان ک باردارم بدترررر شده ب بهونه اینکه میترسم بچه چیزیش بشه دوسه ماهه نزدیکی نداشتیم تعجبم از اینه اخه فقط از همین نظر مراعات میکنه ن تو چیزای دیگه مثه کار کردن و مهمونی رفتن…حالا سوالم اینه واقعا میشه مرد متاهل سه مااااه تموم ارضا نشه؟این نگرانم کرده همش فکرای بد میکنم😓

راستش منم نگران شدم 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط به خیانت فکر نکن افسردگی هم میتونه دلیلش باشه 

خب افسردگی ک یجورایی حس میکنم داره ولی من یجوری ب خودم میرسم انگار ن انگار باردارم لباسای باز میپوشم آرایش میکنم هی میرم نزدیکش اصصصصصلا برانگیخته نمیشه

2740
خب افسردگی ک یجورایی حس میکنم داره ولی من یجوری ب خودم میرسم انگار ن انگار باردارم لباسای باز میپوشم ...

ینی اصلا تحریک نمیشه؟ببخشید راحت میپرسم ینی عشق با.زی هم نمیکنه؟

ینی اصلا تحریک نمیشه؟ببخشید راحت میپرسم ینی عشق با.زی هم نمیکنه؟

اصلا…حتی من تا بحال ندیدم صبح زود آلت تناسلیش شکل خاصی ب خودش گرفته باشه ببخشیدا…مجبور بودم دیگه در این حد راحت باشم

اصلا…دیگه عادت کردیم بیایم تو تخت بخوابیم فقط

خب تو برو سمتش عزیزم

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
2706