2733
2734
عنوان

سربازی در شهر زاهدان

169 بازدید | 11 پست

دوستای زاهدانی توروخدا میشه اطلاعات بدین  به من  قرارگاه مقداد داخل شهر زاهدان هست  من پسرم باید بباد اونجا واسه تعاونی مسکن مهر  چطوریه چه جور جاییی هست  عملیات میبرن بچه ها رو 

خدا پشت و پناهش باشه چ بدم میاد از سربازی

به مذاهب و اقوام و ادیان ایران رنگارنگ و قشنگمون فقط ی آدم ناآگاه و ...میتونه بی احترامی کنه😙کاربر،امضا،تاپیک ببینم در این رابطه نی نی یارا ب ریز تگ شده و در صورت عدم همکاری نی نی یارای عزیز اقدامات مقتضی انجام خواهد گرفت☺️     کوردم ئەمن🔅

پسرداییم اونجا بود مرز بود 

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

داداشم زاهدان بود اصلا نتونست با جو اونجا کنار بیاد کلا تو پادگان بودن البته خیلی سال پیش الان دیگه اون سخت گیری ها خیلی کمتر شده 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
من زاهدانم ب طور کلی شهر خوب و امنی هس بر خلاف تصور ، ولی از عملیات اینا نمیدونم نکران نباشین

آره پسرم چن ماه زابل بوده الان انتقالش دادن زاهدان  قرارگاه داخل شهره یا نه 

ممنون منم متنفرم  نمیدونی چقدر روزهای سختی رو میگذرونم

عزیزم🫂برا پسر و برا خونواده سخته ولی یه مدت بگذره دو طرف میبینن واقعا اونقدرا وحشتناک نیست

شما لطفا خیلی بهش روحیه بده اصلا انرژی منفی بهش ندین چون الان خودشم خوب نیس

سیستان هم گویا برا مرزاش سخته ن خودش شهر

به مذاهب و اقوام و ادیان ایران رنگارنگ و قشنگمون فقط ی آدم ناآگاه و ...میتونه بی احترامی کنه😙کاربر،امضا،تاپیک ببینم در این رابطه نی نی یارا ب ریز تگ شده و در صورت عدم همکاری نی نی یارای عزیز اقدامات مقتضی انجام خواهد گرفت☺️     کوردم ئەمن🔅
عزیزم🫂برا پسر و برا خونواده سخته ولی یه مدت بگذره دو طرف میبینن واقعا اونقدرا وحشتناک نیست شما لطف ...

آره من به پسرم روحیه میدم همیشه ولی خودم داغونم  پسرمن میگه من باید برم واسه تعاونی مسکن مهر اونجا  سر ساختمون  مهندس برق هست  گفته میبرنمون اونجا  

پسرمنم ۶ ماه دیگه داره  برای من مثل سال میگذره

نگران نباش بسپارش به خدا 

ما هم روزهای سختی گذروندیم یه مسافت دو روزه با شهر ما فاصله داشت گاهی اوقات پیش می اومد ده روز ازش بیخبر بودیم ولی خدا رو شکر گذشت با اینکه داداشم خیلی ترسو و کم طاقت بود 

این ۶ماه هم تمام میشه بعدش برمیگرده پیش شما با کلی تجربه 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
نگران نباش بسپارش به خدا  ما هم روزهای سختی گذروندیم یه مسافت دو روزه با شهر ما فاصله داشت گاه ...

ممنون خدا خودش نگهدارهمه جوونهانون باشه انشاله  و خدا هم یه صبری بده به همه مادران وپدران که بتونن تحمل کنن انشاله