2737
2739
عنوان

حس ششم قوی بیا

92 بازدید | 9 پست

من حامله هستم؟!؟

اگه هستم جنسیت هم بگو

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

با اجازه اسی کسی تعبیر خواب بلده ؟

من خاب دیدم تو ماشین عشق سابقم هستم و براش عطر خریدم بوی عطر هم خیلی خوب بود..اونم از بوی عطر خوشش میومد
لطف میکنید تعبیرشو بگین

رفیق جونی میشه برا حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی🥲اسمم فاطمه‌س😊لطفا برامنم دعا کنید ک آرامش داشته باشم 🤍🌱آبروم حفظ بشه و آدمای بد از زندگیم حذف بشن..و اون کسی رو که میخام دوباره بیاد طرفم برای ابراز علاقه و درست شدن همه چی انشاالله...🥹گلم دعا کردی بگو تا برات صلوات بفرستم❤️من ب دعاهای شما و دل‌های پاکتون باور و ایمان دارم(التماس دعا)📿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جی این جوری گفتی من میگم حامله ای درسته؟ یا دختره یا پسره

اره

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2731
با اجازه اسی کسی تعبیر خواب بلده ؟ من خاب دیدم تو ماشین عشق سابقم هستم و براش عطر خریدم بوی عطر ...

خیلی از خواب ها برای اینه که خیلی به اون چیز فکر میکنی یا ذهنت درگیرشه، مغزت هم جوری که دوست داری اونو تو عالم خواب برات به تصویر کشیده

هر که خود داند و خدای دلش ، که چه دردیست در کجای دلش .... 
امضات توعم برام دعا کن زودتر پاشع بیاد    

مرسی قشنگم برات صلوات فرستادم انشاالله حاجت‌روا شی عزیزم

تعبیر خواب بلدی گلم؟

رفیق جونی میشه برا حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی🥲اسمم فاطمه‌س😊لطفا برامنم دعا کنید ک آرامش داشته باشم 🤍🌱آبروم حفظ بشه و آدمای بد از زندگیم حذف بشن..و اون کسی رو که میخام دوباره بیاد طرفم برای ابراز علاقه و درست شدن همه چی انشاالله...🥹گلم دعا کردی بگو تا برات صلوات بفرستم❤️من ب دعاهای شما و دل‌های پاکتون باور و ایمان دارم(التماس دعا)📿🧿
2740
خیلی از خواب ها برای اینه که خیلی به اون چیز فکر میکنی یا ذهنت درگیرشه، مغزت هم جوری که دوست داری او ...

اهوم درسته!

بنظرت تعبیر این خابم چیع گلم؟