2733
2734
عنوان

چرا ذوق ندارم برا بچم..

591 بازدید | 51 پست

دارم میرم تو ۶ ماه اصلا ذوقی ندارم از اینکه حاملم اصلا با بچم حرف نمیزنم خیلی خنثی ام

ذوق بقیه بیشتر از منه

فقط لحظه شماری میکنم زایمان کنم راحت شم 

نمیدونم چمه🥲

هنوزم سیسمونی براش نگرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا از بس ویار آزارم میده اصلا فراموش میکنم حاملم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت تیکرم آبی موند  پسرم هدیه امام حسینمی🥰♥️1402/09/28 بالاخره تکوناتو حس کردم مامانی 😍🥺
2728
دنیابیادحس پیدامیکنی

والا از اول زایمان اینجوری بودم با یه مشاور اینترنتی حرف زدم گفت چند ماه دیگه حس پیدا میکنی ولی تغییری نکردم میترسم به دنیا بیادم دوسش نداسته باشم

2740

نمیدونم شاید چون منتظرش نبودی یا واسه اومدنش اصرار زیادی نداشتی 

یا به خاطره هورمونات ولی یه لحظه فک کن یدونه قلب دیگه تو وجودت گوپ گوپ داره میکنه لنتی چطور احساسی نداری

آرام باش عزیز من آرام باش. حکایت دریاست زندگی، گاهی درخشش آفتاب، برق و بوی نمک، ترشح شادمانی، گاهی هم فرو می‌رویم، چشم‌های‌مان را می‌بندیم، همه جا تاریکی است. آرام باش عزیز من آرام باش دوباره سر از آب بیرون می‌آوریم و تلالو آفتاب را می‌بینیم زیر بوته‌ای از برف که این دفعه درست از جایی که تو دوست داری طالع می شود.چه می گذرد در دلم که عطر آهن تفته از کلماتم ریخته است چه می گذرد در خیالم که قل قل نور از رگ هایم به گوش می رسد چه می گذرد در سرم که جر جر توفان بند شده در گلویم می لرزد سراسر نام ها را گشته ام و نام تو را پنهان کرده ام می دانم شبی تاریک در پی است و من به چراغ نامت محتاجم توفان هایی سر چهار راه ها ایستاده اند و انتظار مرا می کشند و من به زورق نامت محتاجم آفتاب را به سمت خانه ی تو گیج کرده ام گل آفتابگردان وان گوگ حضور تو چون شمعی ته دره کافی است که مثل پلنگی به دامن زندگی درافتم قرص ماه حل شده در آسمان چه می گذرد در کتابم که درختان بریده بر می خیزند کاغذ می شوند تا از تو سخن بگویم
والا از اول زایمان اینجوری بودم با یه مشاور اینترنتی حرف زدم گفت چند ماه دیگه حس پیدا میکنی ولی تغیی ...

چرا بعد زایمان درست میشه من بارداری دومم اینجوری بودم چون افسردگی گرفته بودم

مامی بهار و بهراد  
والا از اول زایمان اینجوری بودم با یه مشاور اینترنتی حرف زدم گفت چند ماه دیگه حس پیدا میکنی ولی تغیی ...

اینو بهت بگم حتی بعد بدنیا اومدنش ممکنه بخاطر اذیتاش ازش خوشتم نیاد و حس بد بهش داشته باشی کم کم بهتر میشی

اینو بهت بگم حتی بعد بدنیا اومدنش ممکنه بخاطر اذیتاش ازش خوشتم نیاد و حس بد بهش داشته باشی کم کم بهت ...

پس چرا بقیه اینجوری نیستن😔..البته اینکه از پسرم خوشم نمیاد بی تاثیر نیست

چرا بعد زایمان درست میشه من بارداری دومم اینجوری بودم چون افسردگی گرفته بودم

نمیدونم میترسم چون اصلا دوست نداشتم بچم پسر باشه..اینو پیش بقیه نمیگما الان دارم میگم

2706