2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چرا کلاس رو تشکیل نمیدن ؟

اینا فقط دنبال ‌پولن ، یه عالمه شاکی دارن ، مجوز کار ندارن ، چنان تبلیغ میکنن که فکر میکنی خیلی معتبرن ، انقد باهات تماس میگیرن تا پول و ازت میگیرن دیگه جوابت و نمیدن ، پنجاه بار زنگ زدم ، بی نظم بی قانون واقعا حرومشون باشه شیش میلیون پول مفت دادم خوردن رفت 

♥️
اینا فقط دنبال ‌پولن ، یه عالمه شاکی دارن ، مجوز کار ندارن ، چنان تبلیغ میکنن که فکر میکنی خیلی معتب ...

برو ازشون شکایت کن😬😵

یه شب؛ تموم زندگیم رو دادم به یه بی ~لیاقت~                                نزدیکم نشو من درد زیاد کشیدم 🙃               

من واقعاً ناراضي بودم.  واقعاً خيلي بي نظم بودن و اصلاً مسئوليت پذير نيستند. خيلي هم بي كيفيت. من براي همسرم خواستم كلاس خصوصي بگيرم. البته بهشون گفتم استاداتون رو نميشناسم نميتونم همه پول رو بريزم. اول به زور ميخواستن منو راضي كنن ولي قبول نكردم. بعدش قبول كردن كه با يه استاد براي همسرم كلاس بزارند . ما هم يه مقدار از پول رو بريزم.  اگه راضي بوديم بعدش تكميل وجه كنيم. راضي شديم كه براي ٦ جلسه پول بريزم. كلاس ها شروع شد. استاد خوب بود و ما راضي تا اينكه روزي كه جلسه ٥ رو داشتيم بهمون زنگ زدن كه اگه راضي هستيد بقيه پول رو بريزيد. منشي هاشون هم يه جوري ان كه واسه اينكه پول رو بگيرن صد بار زنگ ميزنند تا پول رو بريزيد. حالا اگه كاري داشته باشي باهاشون انقد پيگير نيستند ولي واسه پول گرفتن خيلي زياد پيگيري ميكنند. ما هم كه همه چيز اكي بود پول رو ريختيم. دو ساعت بعد كلاس شروع شد. كلاس همسرم كه تموم شد استاد گفت من ديگه نميام و با اين آكادمي ديگه كار نميكنم و خداحافظ. همسر من شكه شد. تازه همين كلاس هماهنگ كردن هم كلي دنگ و فنگ داشت. يا استاد ميومد سر كلاس وصل ميشد همسر من خبر نداشت يا همسر من وصل ميشد استاد خبر نداشت.چون هماهنگي كلاسا با منشي هاشون يا ميگن پشتيبان بهشون فكر كنم.  اصلاً يه وضعي. بعدش ما دو تا استاد عوض كرديم و از اسانيد راضي نبوديم. يعني از يه دوره ي ٣٠  جلسه اي ما تا ١٣ جلسه الكي وقت تلف كرديم و واسه هماهنگي ها پدرمون در اومد. گفتيم شايد استاداشون مثل استاد اول باشه. خواستم كلاس هارو كنسل كنيم و پولمون رو پس بگيريم ولي ندادند. گفتند كه عودت وجه نداريم در صورتي كه اصلاً نگفته بودند. واقعاً اين عين دزديه. گفتند كه به جاش ميتونيد براي يه كس ديگه اي كلاس برداريد . مام مجبور شديم براي دخترمون كه ٩ سالشه هفته اي يه جلسه كلاس برداشتيم با اين كه دخترم جاي ديگه كلاس آنلاين داره هفته اي ٣ بار. خلاصه كه گول تبليغات مزخرفشون رو نخوريد. 

2740