2733
2734
عنوان

راهنمایی چیدمان منزلم

784 بازدید | 72 پست
سلام اگه میشه راهنمایی کنید لطفا عکس از خونم میزارم هنوز وسایل خریداری نکردم میخام خرید کنم اشپزخونه ام سفید مشکی براقه دکور داره میخام وسایل تو پزیرایی رو سلطنتی خرید کنم رنگش طلایی باشه برا اون دکورهای توی اشپزخونه چه رنگی خرید کنم؟
بزرگترین اشتباه همه اینه که یادمون می ره مسافریم و یه روزی بی خبر میزاریم می ریم،بدون خداحافظی....
این عکسشه البته هنوز خرید نکردیم هیچی یخچال و بعضی چیزا موقتیه لطفا راهنمایی کنید
بزرگترین اشتباه همه اینه که یادمون می ره مسافریم و یه روزی بی خبر میزاریم می ریم،بدون خداحافظی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وسایل تو پزیرایی میخام سلطنتی طلایی باشه و اینکه اگه سرریس نهارخوری و دکوریا باید با وسایل مبلمان پزیرایی ست باشن یا نه؟ میشه دکوریا رو چه رنگ بگیرم طلایی بگیرم بد میشه؟ سرویس نهارحوری اگه فرق کنه با مبلمان چی؟
2728
خونتون خوشگله، مبارک باشه....
من باشم سبک مدرن می چینم خونمو، اصلا تو فاز سلطنتی و اینا نیستم....
به خونه شما هم خعلی مدرن میخوره، مبلای مدرن و راحتی، رنگ خاکستری یا استخونی، یا سفید، وسایل دکوری هم مدرن باشه، سفید و نقره ای....
نمیدونم چرا از سلطنتی و طلایی خوشم نمیاد! ببخشید دیگه، نظرمو گفتم
2738
با مارال موافقم، تیپ خونه ات اسپرت باشه، شیک تر میشه. رنگ لامپهای نور مخفی رو هم تغییر بده
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
اره عزیزم موکته خونمون بزرکه فکر میکنم سلطنتی های شیک و ظریف ببشتر بهش بیاد تا مدرن و اینکه چند جا دارم بغضی قسمتا دوس دارم مدرن باشه بعضی جاها سلطنتی نمیدونم بد نمیشه؟اخه همه جا مدرن خستم میکنه امه بعضی قسمتاش فرق کنن تنوع داره فکر کنم چون دوتا قسمت پزیرایی یکی اینور پله یکی اونورشه
یخچال مال این نیست فعلا گذاشته شده تا بعد بخریم خوب اشپزخونه حالت مدرن داره ولی پزیرایی دوس دارم فرق کنه نمیدونم
2706