2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گاهی اوقات شیاف میدن ولی بمن شیاف داد بعد یک هفته باز رفتم سونو گفت رشد نکرده و سقط شده...الانم دفعش دارم میکنم...البته با درد و خونریزیه زیاااااااااااااااااااااد
یکسر دل من او برد...برد او دل من یکسر
خونریزی توی هر سنی از بارداری تهدید به سقط هست
اما کسایی هم بودن که تا پایان بارداریشون خونریزی داشتن و بچشون هم مونده
شما اول اعصابت رو کنترل کن استراحت کت و در اولین فرصت برو پیش دکترت تا برا شیاف و آمپول بده استفاده کن انشالله هر چه زودتر خوب بشی
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
من داشتم تو اون تاپیکت گفتم یه تاپیک بزن سرگیجه نگیریم خانمی
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
دوست من تا پایان بارداریش خونریزی داشت جوری که وقتی میرفت حمام کف حمام قرمز بود اما بچش صحیح و سالم ماهه گذشته دنیا اومد البته که همه مثل هم نیستن اما شما اولین کاری که باید بکنی اینه که مطلقا استراحت کنی و استرس رو از خودت دور کنی! اصلا این چه تاپیکیه الان زدی؟؟؟؟؟؟هرچی خدا بخواد همون میشه برو دختر برو یه چیزی بخور داروهاتو مصرف کن و بگیر بخواب
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
من دقیقا هفته ۶ افتادم به خونریزی وحشتناک در حد دفع لخته در حدی که با وجود پد کل رو تختی و لباسام پر خون شد و ریختم دور ولی رفتم سونو جنین سالم بود علت خونریزی هم هماتوم بود که با استراحت مطلق و شیاف و امپول هفته ۱۳ از بین رفته بود
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند