2733
2739
عنوان

احساس میکنم قلبمو از دست دادم ..

560 بازدید | 21 پست

بابای قشنگمو از دست دادم ...

واس شادی روحش دعا کنین ... من دارم میمیرم ... باورم نمیشه ...

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

نمیتونم گریه کنم ... یه شهر دیگس .. نشستم تا بیان.. من تنهام ... ترس از دست دادنشو داشتم همیشه...  زندگی رو سرم خراب شده ...‌

روحش شاد🌹🍃

واسش حمد و صلوات خوندم

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روحش براش صلوات فرستادم تسلیت میگم عزیزم 

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 

سلام یک ساله منم این درد رو دارم

بپذیر زندگی روحانیش رو درعابم برزخ شروع کرده

ناشکری نکن

فقط براشون خیرات و قران وذکر داشته باش

بذار روحشون شاد باشه اونا ازگریه ی بچه شون روحشون ازار میبنه وناراحت میشند

ماه رمضون یادته تو برنامه ی زندگی پس اززندگی تجربه گرا چیل میگفتند

میگفتند گریه وشیون اطرافیان اذیتشون میکرده

ارام باش

ماهم میریم پیششون 

ایستگاه اخر همه مون مرگه

مراحل تکامل روح  انسان ها 

عالم ذر

عالم جنینی

عالم دنیا

عالم برزخ

قیامت

بیشتردرموردش تحقیق کن

گریه کن اما نه زیاد که داغون ومریض بشی

2740
سلام یک ساله منم این درد رو دارم بپذیر زندگی روحانیش رو درعابم برزخ شروع کرده ناشکری نکن فقط براش ...

یه ساله که درد داری.... هنو یه روز نشده...‌هنو تنهام...‌هنو نیومده ...‌

هرچی بیشتر میگذره بیشتر دنیا رو سرم خراب میشه ...

سلام یک ساله منم این درد رو دارم بپذیر زندگی روحانیش رو درعابم برزخ شروع کرده ناشکری نکن فقط براش ...

عزیزم واقعا قران ب دستشون میرسه؟ عزیزم پدربزذگم ای سی یو  چکار کنم اروم بشم و اونم برگرده؟ 😭

یه ساله که درد داری.... هنو یه روز نشده...‌هنو تنهام...‌هنو نیومده ...‌ هرچی بیشتر میگذره بیشتر دنی ...

خداصبرشو میده  عادت میکنی

کم کم کمتر گریه میکنی

ناشکری نکن به حکمت خدا

خدا اول صبر میده بعد مصیبت

عزیزم واقعا قران ب دستشون میرسه؟ عزیزم پدربزذگم ای سی یو  چکار کنم اروم بشم و اونم برگرده؟ ...

بله قران شفاست

اگر حکمت خدا بود به امر ایات قران شفامیگیرند

اگر حکمت خدامرگشون بود این ایات بدرقه ی راهشون به عالم برزخ میشه

پدرمنم پارسال همین موقع ۷۰ روز تو ای سی یو بود پنج اذر آسمونی شد

دعامیکنم شفابگیرند به کمک خدا واهل بیت

تمام ذکرها مثل صلوات و سوره های قران و خیرات  وکارهای خیر به نیت متوفی مائده ی اسمانی میشه بدست متوفی میرسه و درعالم برزخ هدیه میشه براش