2703
2553
عنوان

معرفی یه دکتر با تجربه + هر کس تحت نظر دکتر «پاک روش» هست بیاد اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 186006 بازدید | 520 پست
سلام
من تازه واردم.راستش من مجردم ولی دچار یائسگی زودرس شدم و خیلی از موقعیتهای ازدواجمو اینجوری از دست دادم شما هیچکدومتون این مشکلو داشتین و بچه دار شدین؟چطوری؟کجا مراجعه کردین؟چقدر هزینتون شده؟
بهی جون سلام من 25 سالم و اف اس اچ 10 دارم خوابم اگه تو طول روز بخوابم آؤه عمیق نیست ولی اگر حسابی خسته باشه چرا راحت می خوابم
من تو آز هورمونی 1 سری از چیزا بالا و پایین بود ولی تاکیدش رو این اف اس اچ بود
بعد برام آژ خون داد کلسترول و تری گلیسیرین خونمم پایین بود
ویتامین دس کلسیمم پایین بود
الان بهم ویتامین دس کلسیم داده با ویتامین ای که باید روزی 2 تا بخورم همچنین امگا 3 بهد گه دمای بدنتو باید تا 3 ماه اندازه گیری کنی بعد بیای پیشم
من چند ماه پیش پیش 1 دکتر دیگه رفته بودم
آزیتا صفار زاده بود اون منو سونو کرد گفت الان 1 فولیکول 16 میل داری به این دکتر که میگم میگه امکان نداره اون آّ بوده
1 بار هم پیش انارکی رفته بودم بهم گفت مایع فولیکول رو دارم میبینم این نشون میده که 2 یا 3 روز قبل تخمک گذاری داشتی در صورتی که پاکروش میگه تو اصلا تخمک گذاری نداریییییییییییییییییییییییییییییییی
خلاصه نمیدونم چی کار کنم نمیتونم خودم رو راضی کنم برای تخمک اهداییییییییییییییییییییییییییییییییی
دلم برای خودم میسوزه
من روز 2 پری آژ دادم
خانواده شوشو سابقه نازایی زیاد داشتن
ناراحتی قند تیروئید هم داشتن
ولی شوشو نداره
شوشو چربی خونش خیلی بالاست دکتر رژِیم سخت غذایی داده تا ببینیم خدا چی میخواد
نینی مهتای من به دنیا اومد خدایا شکرت خدایا شکرت که 2 تا دختر سالم و خوشگل دارممممممممممممممممممممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام آزی جون امیدوارم خوب و سلامت باشی
آزی، دکتر رو حساب دو دو تا چهار تای خودش میگه امکان نداره تخمک گذاری داشته باشی ولی اصلا بعید نیست که فولوکول 16 میلی متری درست دیده شده باشه و تو تخمک گذاری هم داشته باشی (دست خدا بالای همه دستهاست) مطمئن هستم همین دکتر هم با همه علمش بارها از کار خدا غافلگیر شده. منم تا 6 ماه پیش فولوکول 18 میلی متری داشتم حالا تو ابن سینا بهم گفتن تو باید تخمک اهدایی بگیری به نظرم خیلی مسخره است. این پزشک ها همه وسیله اند ولی کار ما دست خداست آزی جون به خدا توکل کن و صلاح کار خودت رو بسپار دستش اصلا هم به خاطر حرف این پزشک ها ناامید نشو نگرانی رو هم از خودت دور کن که هیچ کمکی نمیکنه درمان رو دنبال کن و فقط به خدا توکل کن انشالا به همین زودی نتیجه بگیری.
بهی جون سلام خوبی گلم
راستی دکتر به تو هم نمودا ر دمایی داده
اوضای نمودارت خوبه اگه 1 رور اومدی تو سایت نمودارتو اعدادشو وارد کن بی زحمت ببینم برای من در مقایسه باتو چه جوری؟
عسل جونم تو هم همین طور نمودارامونو با هم مقایسه کنیم
این طوری بهتر
بهی جون دکتر برای تو آژ دیگه ای نداده مثل کلسترولو از این چیزا
دارو چی داده ؟
کی گفته باید دوباره بری پیشش؟
جلوش گریه کردی؟
وای با خودت نگی این دختر چقدر فوضضول!
بای میام سر میزنم
نینی مهتای من به دنیا اومد خدایا شکرت خدایا شکرت که 2 تا دختر سالم و خوشگل دارممممممممممممممممممممم
2456
هلما جون دکتر به شوشو من هم همین دارو ها رو داده منم میتونم ادت کنم یا نه؟ تا منم با شما در تماس باشم یا نه ممنون میشم
سلام به همه
آزی جون خوبی خانمی؟
دکتر به منم نمودار دما داده من خوابم خیلی نا منظمه دماسنجم هم دیجیتالیه نمی دونم دقتش چه جوریه ولی امروز روز 11 پری هست هنوز نمودار کامل نشده و تخمک گذاری مشخص نیست .اعداد رو فردا برات می نویسم. آزی جون برای من fsh t3 t4 آنتی تری گلوبین ماکسوپلاسمای واژن و چند تا چیز دیگه که یادم نیست نوشته بود. یه آز کلسترول تازه داده بودم که فکر میکنم خوب بود اونو دید.هیچ دارویی برای من یا شوهرم تجویز نکرد.برای شوشو کلی آزمایش نوشت و یه سونو داپلر از بیضه و یه آز بعد از نزدیکی هم برای من نوشت که روز 14 پری باید انجام بدم توی مطب ولی من گذاشتم ماه دیگه انجام بدم. 14 ماه دیگه که نمودار یک دوره رو آماده کردم برای آز بعد از نزدیکی میرم که همون روز هم پیشش نوبت میگیرم برای ویزیت. آزی جون گریه نکردم ولی خیلی مضطرب و ناراحت بودم فکر می کنم از قیافم فهمید.
2714
سلام ریحانه جون
اونموقع که استرس داشتم دلیلش این بود که 2 ساعت قبلش توی ابن سینا بهم گفته بودن باید از تخمک اهدایی استفاده کنم. ولی الان خوبم استرس هم ندارم. هر چی خدا صلاح بدونه همون میشه. ممنون.
سلام بهی جان و azi جان خوبید؛ شما تا بحال باردار شدید من هم تقریبا مشکل شما رو دارم سال 85 ناخواسته باردار شدم که جنین ناقص بودکورتاژ کردم بعداز دوماه که باردار شدم تحت نظر پاکروش بودم در هفته 7 سقط شد میگه مشکل کروموزومی هست و تخمکت کیفیت خوبی نداره همینطور که گفتم اف اس اچ 9.8 هست دکتر گفت کمی هورمون مردانه ات بالاست یعنی چی ؟؟؟ یعنی تخمک گذاری ندارم پس چر ا اون دو دفعه طبیعی باردار شدم بدون هیچ داروی محرک تخمک گذای؟؟؟؟ کلسترول و تری گلیسرید پایین داشتم که با خوردن امگا 3 ویتامین ای خدا رو شکر اومد روی رنج تا به حال که همه آزمایشاتم اومده رو رنج فعلا درگیر این دمای بدن هستم که تا به حال سه ماه که اندازه گیری میکنم تغییر خاصی نداره به علت قرص پردنیزولون خوابم به هم ریخته که گفت اگه خواب عمیق داشته باشی دمای بدنت هم درست میشه و تخمک گذاریت هم درست میشه خوابم که به وسیله قرص آرامبخش خوب شده آخر این ماه که پریود بشم میرم ببینم چه تصمیمی میگیره نمیشه که همش نمودار اندازه بگیریم تا کی گفت هر وقت نمودات خوب شد اقدام کن ولی حیف ............. راستی بهی و آذی جان به شما چی گفته ؟؟؟؟؟
سلام
خوبین ؟
منم خوبم

مرسی بهی جون از این که میای برام پیام میذاری و جواب سوالامو میدی
منم الان زیاد استرس ندارم
ولی خیلی با خودم کار کردم
برای منم دعا کنید تازه میخوام برم سر کار
البته این کار به رشته خودم ربط نداره در حد دفتر داری و منشی گری برای این میخوام برم که فکرم از این مسائل خارج شه بعد دنبال 1 کار خوب بگردم
من دقیقا مشکل تو رو دارم اف اس اچ من 10 هستش
کلسترول و تری گلیسیرید خونم پایین همین داروها رو هم به من داده
عسل جون به شما هم گفت این دارو ها رو بخور و 3 ماه دیگه بیا اینجا؟
به شما هم گفت ویتامین ای روزی 2 تا
بعد زود تموم نشد ویتامین ای؟
دوباره رفتی خریدی؟
2706