2737
2739
عنوان

معرفی یه دکتر با تجربه + هر کس تحت نظر دکتر «پاک روش» هست بیاد اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 186260 بازدید | 520 پست
سلا بچه ها من میخوام تجربه رفتن پیش دکتر جلیل پاک روش رو براتون بگم 1_ تلفنی وقت نمیده تا بری مطب از ...

سلام خانم ،من رفتم مطب دكتر پاكروش خيلي هم راضي بودم هم از برخورد منشي ها و هم از لحاظ وقت دادن 

يك روز قبل رفتيم اسم نوشتيم ساعت ٧بعدازظهر ،هشت صبح فردا هم مطب بوديم ساعت سه نوبتمون شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونزمان بيشتر دكترها رو رفتم ولي ضرر روحي كه پاك روش بمن زد هنوز يادم نميره.. بعد اون فهميدم كه به بيشتر مريضاش اولش همين حرف رو ميزنه بعد كه ٤ تا قرص ويتامين داد به مريضاش و بعد كه بچه دار شدن ميگه :: ديديد شما بچه دار نميشديد من درست كردم.. به قول مريضهاي اون موقعش من آپولو هوا كردم

2742

من بعد ٦ تا سقط رفتم پيشش با اينكه همه آزمايش ها رو توي كلينيك ابن سينا داده بودم وقتي ديد همونجا گفت : تو بچه دار نميشي بايد تخمك اهدايي بگيري.. حالا اين آزها رو بده ببينم چي ميشه؟؟

وقتي آزها رو بردم آزمايشگاه آرژانتين اون موقع حدود ٩٠٠ تومن ميشد.. ولي خدا خيرش بده يكي از منشي هاي آزمايشگاه گفت اين همون آزهاي قبلي كه داري... منم فهميدم چه خبره اومدم بيرون و ديگه هم نرفتم پيشش.. بعد به دنيا اومدن پسر اولم كه كاملا طبيعي حامله شدم خيلي دلم ميخواست ببرمش مطب پاك روش و بگم: توكه ميگفتي اهدايي بگير، اين از كجا اومد؟؟ منتها شوهرم نذاشت.. گفت يه عده مريض بهش اميدوارن. نميشه ته دل كسي رو خالي كرد

وقتي آزها رو بردم آزمايشگاه آرژانتين اون موقع حدود ٩٠٠ تومن ميشد.. ولي خدا خيرش بده يكي از منشي هاي ...

به هر حال دکترها خدا نیستن اون چیزی که علمی هست رو میگن و معجزه و خواست خدا چیز دیگه ای که شامل حال بنده هاش میشه خیلی ها هم از دکتر پاکروش ج گرفتن 

اونزمان بيشتر دكترها رو رفتم ولي ضرر روحي كه پاك روش بمن زد هنوز يادم نميره.. بعد اون فهميدم كه به ب ...

سلام عزیزم

من هم پیش این مردک کلاش کلاه بردار رفتم دیروز و واقعا متاسفم که اشتباه کردم و یک ملیون و چهارضد فقط رفتم آزمایش دادم. 

یکی از دوستام پیشش زایمان کرده و گفت روز عمل یک سکه تمام زیرمیزی گرفته

انقدر کلاش که ی کارتخوان توی مطبش نذاشته و وقتی میگی هزینه سونو یا تست pctرو بنویس میگه: من نمینویسم اگر مشکل دارید اینجا نیاید

ایشون متخصص و مبلغ ویزیتش باید سی باشه درصورتیکه شصت تومن میگیره . کلاش

ی نفر بره شکایت بیچارش می کنن

2738
سلام خانما.. کسی نیست؟ می تونین بهم بگین دقیقا چه طوری میتونم از دکتر پاکروش نوبت بگیرم... قضیه این ...

عزیزم

این هم از اون شگردای دزدی ایشون

روز قبل باید بری دم ساختمان قدیمی و فکستنی ایشون و عین زمان عهد حجر روی کاغذی که با ی چسب نواری چسبیده توی خیابون اسمتو با خودکار بنویسی!!!!!!

بعد فردا صبح هشت دوباره بری و الاف بشی و جیبت خالی بشه و چند تاتیکه هم از منشی هاش بشنوی و تازه اون موقعه بهت میکه چهار ساعت دیگه بیا 

بعد از ی عالمه الافی میری توی مطب و ایشون چند تا تیکه ی گنده و اشک دربیر راجع به اینکه تو تخمک نداری و تعطیلی بهت میندازه و ی آزمایش بالای یک ملیون مینویسه و با چشم اشکی میای بیرون!

من کل خانوادم پزشک متخصص هستند و تا حالا دکتر به این شارلاتانی ندیده بودم!

حیف پولم که دادم بهش

سلا بچه ها من میخوام تجربه رفتن پیش دکتر جلیل پاک روش رو براتون بگم 1_ تلفنی وقت نمیده تا بری مطب از ...

بچه ها 

خانمها

من اسم ایشونو شنیده بودم و گفتم برم پیشش

ویزیت بار اول صد تومن .من دیروز رفتم برای بار اول. وقتی گفتن چرا؟ منشیش با عصبانیت گفت: خانم اگر با پولش مشکل داری برو جای دیگه!

بعد من با قربان صدقه گفتم نه مشکل ندارم فقط اگر میشه برای بیمه تکمیلیم مبلغ ویزیت رو بنویسید. و منشی فقط شصت تومن به صورت ناخوانا پشت برگعه دفترچه نوشت.

گخلاصه بعد از خداد ساعت رفتیم داخل.

مردک کلاش بدون اینکه اجازه ی کلام حرف زدن به من بده، تا اومدم بگم آقای دکتر من یک بار آی وی اف کردم. داد زد و با لحن تند جلوی شوهرم گفت خانم برو شما تخمکات تعطیله که باردار نمیشی. اگر تخمک داشتی که الان با بجه بقل اومده بودی!

درصورتیکه من شوهرم در آزمایشهای اسپرموگرام کلینیک فوق تخصص ناباروری قبلی خیلی ضعیف بود!

حتی ی آزمایش برای شوهرم ننوشت. آزمایش نوشت و گفت خداحافظ.

فقطم باید آزمایشگاهی که میگه برید!

جالبه بدونید من کلی آزمایش براش برده بودم و دوباره مجبور شدم یک ملیون و دویست آز بدم!

سونوگرافی و تست های مختلف رو اصلا برای بیمه نمینویسه و منشیش داد میزنه که اگه میخوای برو جای دیگه!

من مطمءن شدم ایشون مطبش فقط و فقط بساط سرکیسه کردن مردم بدبخته!

تازه اثر انگشت هم از زن و شوهر میگیره !

زیرمیزی همبرای زایماناش یک سکه تمام میگیره

من برادردم و خانمش و تمام اقواممون پزشک متخصصن و تاحالا اینطوری دکتر ندیده بودم!!!!!!!

من هرچی آز و سونو هرچییی برده بودم همشو یکی یکی خودش نگاه کرد با اینکه قبلا ماماش نگاه کرده بودو نوشته بود. من مشکلم سقط هست  اخلاق تنده درسته ولی من تا حالا هرچی سوال پرسیدم جواب داده فقط یکم عجله ای هستش 

بچه ها من دیروز برای بار سوم رفتم پیش پاکروش. واقعا برایخودم و وقتم متاسفم که رفتم.

بهم یازده گفته بود بیا. تا ساهت سه الاف بودم و در حال انفجاز از سردرد . در تمام مدت بیماراش رو نگاه میکردم و با خیلی هاشون آشنا شدم، برام جالب بود.تقریبا همه از شهرهای دور میان. و وضعیت اقتصادی اجتماعی خیلی هاشون کاملا ضعیف بود. هیچ کس صداش درنمیاد که چرا این دکتر کارت خوان نداره؟ جواب: بخاطر فرار از مالیات. هیچ کس نمیگه چرا مقدار سونو تست ها و هزینش رو مثل همه دکترهای دیگه برای بیمارش نمینویسه که بشه از بیمه تکمیلی درصدیش رو گرفت؟! هیچ کس نمی پرسه چرا برای این همه بیمار خسته ی دستگاه آبگرمکن یا آب خنک نمیزاره با این همه پول که میگیره؟!!! الان در هر مطب و آزمایشگاهی چای و آب میزارن. هیچ کس نمی پرسه چرا این دکتر زیرمیزی میگیره؟ 

خلاصه از اونجاییکه خودم به همه خیلی احترام میزارم نمیتونم بی احترامی و دزدی خاموش آدما از آدمای پایین رو ببینم. 

بعد از پنج شش ساعت الافی بی مورد ، رفتم داخل و ی چهل و پنج دقیه ای هم الاف از این اتاق به اون اتاق بودم تا پاکروش میوه ش رو بخوره و کاراشو بکنه. بعد آزمایشام رو که همش کاملا نرمال بود رو ی نگاه کرد و با بی ادبی و وقاحت تمام گفت: " خانم شما تخمدانات تعطیله" احمق فکر نمیکنه امکان داره من خودم تحصیل کرده باشم و قبلا به ی دکتر متخصص نشان داده باشم و بدونم همه چیم دقیق و نرمال. بعد اتاق رو ترک کرد و منشیش ی مشت ویتامین نوشت.

و گفت حتما برو از داروخانه بیمارستان آبان بگیر

بهم ثابت شد همه کسایی که میگن پاکروش کارش درسته نه سواد دارن و نه اعتماد به نفس و نه برای خودشون ارزش قایل ... منشیهاش آدمو حتی نگاه نمیکنن.

بعد مردم براشون کادو میارن تا مثلا تحویلشون بگیرن

به قول ی خانمی اونجا میگفت: چرا بد عادتشون میکنن. مگه این منشیا چی کار محبت آمیزی میکنن در حق ما؟ حتی ی وقت نمیدن حتی جواب تلفن نمیدن

با اون سیستم داغون و بی حرمت نوبت دهی این دکتر زیرمیزی بگیر

که باید از شب قبل رفت تو خیابون اسم نوشت

بابا خانما برای خودتون ارزش قایل باشید

فقط دنیال ی بهانه س که دو سال شما روببره بیاره و پول بگیره و هیچ وقت پنج دقیقه ای هم براون نزاره.

به هوای لاغری، چند سال الافتون میکنه

تا پورسانتای خودشو از داروها و داروخانه هاش و آزمایشگاه هاش بگیره

آخه بگید چرا به راحتی سر عملاش از بیمارش علاوه بر دست مزد شخصی خودش و دستمزد بیمارستان، سکه تمام بهارآزادی میگیره به زور؟؟؟

2706