2737
2734
عنوان

سرطان رحم

100 بازدید | 12 پست

سلام خانوما توروخدا هرکی میدونه کمک کنه

مامانم عمل براشتن رحمو انجام داده توده خیلی بزرگی داخلش بوده الان رفته جواب ازمایشو به دوتا دکتر نشون داده گفتن باید یه بار دیگه جراحی بشی پرده معدتم برداشته بشه۸جلسم شیمی درمانی کنی توروخدا کسی اینجوری بوده؟دارم دق میکنم حاملم هستم اصلا خیلی داغونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه ربطی به پرده معده مادرت داره؟  بنظرم دوباره برین پیش یه دکتر دیگه

میگن نباید اون تودرو به روش لاپروسکوپی درمیاورده داخلش اب بوده ابه اون توده ریخته داخله شکمش اگر پرده معدرو برنداره سرطان میره اونجا باید مثل سزارین خارج میکرده😔😔

2740

وقتی عمل لاپاراسکوپی انجام شه ممکنه یه قسمت از مایعات تومور رحم که حاوی مایع با سلولهای سرطانی هست وارد بدن شه برای همین امنتوم یا پرده صفاقی رو تو قسمتی که با رحم در تماس بوده بر میدارن تا ریسک ابتلای مجدد به صفر برسه بعضی ها هم میگن سه جلسه پرتو درمانی و هشت یا دوازده جلسه شیمی درمانی کافیه با چند متخصص آنکولوژی خوب مشورت کنید

وقتی عمل لاپاراسکوپی انجام شه ممکنه یه قسمت از مایعات تومور رحم که حاوی مایع با سلولهای سرطانی هست و ...

مرسی از راهنماییه خیلی خوبتون خیلی کامل توضیح دادین ممنون