2733
2739
عنوان

لطفا همفکری کنین در مورد خواستگار

24 بازدید | 13 پست

سلام نی نی سایتیای عزیز ظهر یه تاپیک زدم راجع به همین موضوع، ولی دوست دارم نظرات بیشتری داده بشه ممنون میشم کمک کنین.

دوستان یه خواستگار دارم ۴۳ سالشه، شغل آزاد ( آتلیه)

طبقه ی بالای مامانش رو ساخته برای زندگی، قیافه معمولی. پدرش فوت کرده ، یه خواهر مجرد داره که میگه واحد اونا جداست.

خودم ۳۸ سالمه معلم هستم، قیافه ی خودمم معمولیه

یکی از رفتارهایی که دو به شک ام کرده اینه که کمی بد دل هست. میگه چون مقید و مذهبی هستم تفکرم اینه اما من که بد دل حسابش میکنم. هر دو مجردیم سابقه ی ازدواج هم نداریم. معرف تعریفش رو خیلی کرده میگه پاکه و فلان. به چه مواردی نیازه بیشتر دقت کنم اگه ممکنه خواهرانه هم فکری کنین از صحبتهای شما ممکنه یه نکته پیدا کنم که تو ذهنم نباشه. مرسی🙏🏻🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب حرفاش توجه نکن ب رفتارش دقت کن 

مردا خوب حرف میزنن نباید جدیشون گرفت

سعی کن تو شرایطی بذاریش ببینی بددلی میکنه یا ن ،

به مذاهب و اقوام و ادیان ایران رنگارنگ و قشنگمون فقط ی آدم ناآگاه و ...میتونه بی احترامی کنه😙کاربر،امضا،تاپیک ببینم در این رابطه نی نی یارا ب ریز تگ شده و در صورت عدم همکاری نی نی یارای عزیز اقدامات مقتضی انجام خواهد گرفت☺️     کوردم ئەمن🔅
2731

زندگی کردن با مادرشوهر و خواهرشوهر مجرد سخته.

بد دل بودن با توجه به شاغل بودن شما ایجاد مشکل میکنه.

عکاس ها معمولا چیزهای زیادی برای دیدن دارند، علت بددلی شون ممکنه چیزی باشه که تجربه‌ش رو دارن.

.
2740
مثلاً چی کار می‌کنه 

کاری که نکرده یه بار فقط دیدمش میگه اگه کارمند اداره بودی نمیومدم خواستگاری، فردا هم نری تو اداره آموزش پرورش چون من دوست ندارم. تو همون مدرسه باید کار کنی! 

اول اینکه وقتی پیش خانوادش خونه ساخته ینی از همین الان دلش میخواد در نبود خودش خانوادش حواسشون به شما باشه و شاید در اینده سراغ رفت و امد شما رو بگیره از مادرش یا خواهرش اینو در نظر بگیر که بد دل بودن فقط به غیرت و مسائل ناموسی ختم نمیشه 

و دوم اینکه تا اخر عمر نسبت به هر چیز کوچیکی که غیرتی بشه باید توضیح بدی چه بسا شاید مقصر نباشی 

من یه خاستگار بد دل داشتم میگفت چرا خونه باید بالکن داشته باشه که زن منو موقع رختکن اویزون کردن ببینن؟ شکش نسبت به زن خودشه نه اطرافیان پس تو بیشتر قرار اذیت بشی 

اگر واقعا صبوری تحمل بالایی داری قبول کن 

اول اینکه وقتی پیش خانوادش خونه ساخته ینی از همین الان دلش میخواد در نبود خودش خانوادش حواسشون به شم ...

والا من خودم مقید و مذهبی ام ولی تحمل بددلی ندارم 

معرف میگه کمی حساسه، بد دل نیست. 

کاری که نکرده یه بار فقط دیدمش میگه اگه کارمند اداره بودی نمیومدم خواستگاری، فردا هم نری تو اداره آم ...

خوب این بد دلی نیست. دوست نداره همسرش تو محیطی که مرد هست کار کنه. منم وقتی میخواستم ازدواج کنم با شوهرم شرط کردم که می‌خوام ادامه تحصیل بدم چون اون موقع دانشجو بودم و اگه شد کار کنم. که تحصیلو حرف نداشت ولی کارو گفت محیطش باید خوب باشه. البته اصلا نتونستم برم سر کار