2733
2734

دکتر بردیش برا چکاپ کامل

رفیق جونی میشه برا حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی🥲اسمم فاطمه‌س😊لطفا برامنم دعا کنید ک آرامش داشته باشم 🤍🌱آبروم حفظ بشه و آدمای بد از زندگیم حذف بشن..و اون کسی رو که میخام دوباره بیاد طرفم برای ابراز علاقه و درست شدن همه چی انشاالله...🥹گلم دعا کردی بگو تا برات صلوات بفرستم❤️من ب دعاهای شما و دل‌های پاکتون باور و ایمان دارم(التماس دعا)📿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زردی داره؟اگه داره براهمونه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

خدارو شکر عین پسر من انقد مظلوم بود ب همسرت بگو چ حرفیه میزنه مگه همه نوزادها عین همن

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

بچهها یهو عوض میشن 

یهو دیدی اخلاقش عوض شد 😆الان لذت ببر

درمان واژینیسموسسلام😊به مدت ۱۱ ماه واژینیسموس (ترس از نزدیکی)داشتم،هزار و یک راه رو رفتم درمان نشدم متاسفانه،اما بلاخره خدا نگاهی بهم انداخت و من با کانالhttps://t.me/vaginismusتو تلگرام اشنا شدم و بدون هیچ هزینه ای درمان شدم،مطمئنم عزیزانی که این مشکل رو دارن با کمک این کانال درمان میشن امکان نداره که درمان نشید، اصلا ناامید نشید 💞

ولی بعضی بچه ها درکل ارومن

رفیق جونی میشه برا حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی🥲اسمم فاطمه‌س😊لطفا برامنم دعا کنید ک آرامش داشته باشم 🤍🌱آبروم حفظ بشه و آدمای بد از زندگیم حذف بشن..و اون کسی رو که میخام دوباره بیاد طرفم برای ابراز علاقه و درست شدن همه چی انشاالله...🥹گلم دعا کردی بگو تا برات صلوات بفرستم❤️من ب دعاهای شما و دل‌های پاکتون باور و ایمان دارم(التماس دعا)📿🧿
2706