2733
2739
من باردارم ولی هیچی نمیتونم بخورم از همه بدم میاد چندشم میشه فقط خوراکم شده میوه .یا گاه وقتایی نان و پنیر دیگه هیچی نمیتونم بخورم حس بدی دارم .نکنه اینجوری واسه نی نی مشکلی پیش بیاد .خیلی نگرانم .میشه راهنمایی کنید ک چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
هر کاری میکنم ک کم کم بخورم ولی نمیتونم انگار دارم زهر میخورم .الان فکرشو کن دو هفته ای میشه من هیچی نخوردم کارم شده فقط میوه .دیشب بعد از کلی دلم خوش ی ساندویچ خوردم اونم ک بالا اوردم .و بدتر
2740
کارخاصی نمیشه کردبایدصبرکنی این روزا بگذره سعی کن وعدهای غذاتوزیادکنی باحجم کم من ازشمابدتریودم غذارونگاه میکردم میخواستم بالابیارم اماسهماه دوم اشتهام بازشدوخوب میخوردم
از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
2706