2733
2739
عنوان

خانما ........مهمه!!!!!!!!!!!

448 بازدید | 33 پست
سلام دوستان کسی هست که با خانواده شوهرش از نظر فرهنگی خیلی فرق کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آدمهای هستندکه بودنشان (حتی مجازی)به آدم آرامش میده دوستیشون برات حقیقی میشه ویهو میشن یه قسمت از زندگیت................ ممنون که هستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا نه خیلی ولی مثلا تو اداب معاشرت خیلی پایینن
آدمهای هستندکه بودنشان (حتی مجازی)به آدم آرامش میده دوستیشون برات حقیقی میشه ویهو میشن یه قسمت از زندگیت................ ممنون که هستید
مثلا یه نمونه یه شب خونمون مهمونی گرفتم هر دو خانواده بودن خواهر شوهرم پشتش به بابام بود عین خیالش نبود
خداییش بااینکه اوناهمه فوق لیسانسنو کارمند ازنظرفرهنگی من خیلیییی ازشون سرم ی مثال بزنم فقط خودتون تاتهش برین
توکوچه وخیابون پوست موز وپرتقال و....از شیشهماشین میندازن بیرون کاری ک من واقعا ازدیدنش هم حس بدی بهم دست میده واقعا ازنظرفرهنگی صفرررررن
دوستان کمک کنید دیگه باید چیکمار کرد من نمی تونم باهشون راحت باشم
2740
مامان اذرین واقعا بی فرهنگن مثلا دنبالن یه آتو از ادمن تا مسخرش کنن خدا نکنه یه بار پیششون تپق بزنی دیه برا همیشه تو ذهنشون هست وحسابی مسخرت میکنن
2706