2733
2739
سلام خانمهای گل

من برای یک ماه خارج از ایران هستم. با دختر و مامان و خواهرم... اما بابا و شوهرم ایران... خیلی نگرانم. آیا احتمال وقوع زلزله در تهران هم پیش بینی شده یا نه؟! منبع موثقی هست که اخبار زمین لرزه ها رو بده!؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
زمین یک انرژی داره وقتی این انرژی انباشته میشه به یک شکلی باید خارج بشه که همون زلزبه هست .... زلزله از ناحیه گسل ها بصورت لرزش بیرون میاد .. یعنی گسل ها که تکون می خورن اون قسمت های که انتها و ابتداشون هست جابجا می شن .. حالا زمین شناشا می گن وقتی یه زلزله به بزرگی 6 ریشتر در یک نطقه میاد انرژی محدود های نزدیک به اون تقریبا تخلیه می شه .. این زلزله .. باعث میشه که احتمالا زلزله تهران به تاخییر بیفته .. البته این اطلاعات رو یکی از دوستام که زمین شناسه به من داده .. نمی دونم درست بیا نش کردم با نه

خدا همه رو از همه بلاها دور نگه داره..............
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
2740