2737
2739

خواهرم اولیشو اپیدورال کرد کمردرد داشت، دومیشو همینجور طبیعی ولی خیلی زودتر سرپا شد بهتراز اولیش بود

کاربری قبلیم به دلیل وجود افراد بی جنبه تعلیق شد😄ازاون بی جنبه ها نباش👍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من انجام دادم عالی بود عالی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
واقعا درد نداشتین؟

تا ۶سانت که درد رو تحمل کردم

البته تا ۴سانت در حد پریودی بود 

دردهای اصلی رو دیگه نکشیدم اصلا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
شنیدم از ۴ سانت میزنن؟ شما درد نکشیدین؟

من اسپاینال بودم 

دوساعت بعد تزریق زایمان کردم

یه سوال، اپیدورال و فیزیولوژیک رو میشه ترکیبی انجام داد؟!

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...    
یه سوال، اپیدورال و فیزیولوژیک رو میشه ترکیبی انجام داد؟!

فیزولوژیک یعنی از اول تا اخر هیچی کمکی استفاده نکنین

من انشالله میخام طبیعی زایمان کنم با بی حسی اپیدورال

میگن درد رو دیگه نمی‌کشی

2706