2737
2739
عنوان

دارم جون میدم 💔

206 بازدید | 5 پست

دقیقا یک ماهه سرما خوردم 

تو این یک ماه هرشب تا صبح بیدار بودم از شدت سرفه 

روزی نبوده که من بعد از سرفه ها بالا نیارم دقیقا چهاربار رفتم دکتر 

آنتی بیوتیک مصرف کردم پنسلین زدم اما خلط سینم تموم شدنی نیس 

۴ تا شربت خارجی سرفه مصرف کردم هیچکدوم اثری نداشتند 

از انواع دمنوش ها استفاده کردم 

دیگه خسته شدم به مرگم راضی شدم از ظهر تا حالا دوبار بالا آوردم 

سی تی اسکن از ریم گرفتم هیچ مشکلی نداشت 

نمیدونم چه مرگیم شده😭

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....

تخم میوه  به رو بزار داخل دهنت هی بچرخونش تا چندین دقیقه تا اون لعابش بره داخل حلقت قطع میکنه سرفه رو

سرفه خشک داری یا عفونی؟

از قدیمی های سایتم.کاربری جدیدمه این...اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
تخم میوه  به رو بزار داخل دهنت هی بچرخونش تا چندین دقیقه تا اون لعابش بره داخل حلقت قطع میکنه س ...

گآهی اوقات خشک 

گاهی اوقات هم خلط دار 

هیچی سرفه منو قطع نمیکنه😭

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گآهی اوقات خشک  گاهی اوقات هم خلط دار  هیچی سرفه منو قطع نمیکنه😭

اینو امتحان کن تضمینی جواب میده دختر خوب.

البته من مامانم چندسال همش دچارپنومونی میشد فکر کن سالی ۴.۵بار بستری میشد طفلکی.

تا اینکه با طب اسلامی اشنا شدیم الحمدلله.

ببین یه دارو داره طب اسلامی اسمش_کاشم یا هلیمو_هست

بزنی تو نت فروش انلاین هم دارن

این خیلی برای سرفه عالیه محشره

اگه هم اینو نمیخوای همون تخم به رو لهت گفتم بخور

من بخاطر مامانم خیلی تجربه دهرم راجع به سرفه

یه شربتم هست اسمش آیورمی هست اگه اشتباه نکنم اونو خوردی؟

داروخانه داره گیاهیه اونم برا سرفه بد نیست

از قدیمی های سایتم.کاربری جدیدمه این...اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
اینو امتحان کن تضمینی جواب میده دختر خوب. البته من مامانم چندسال همش دچارپنومونی میشد فکر کن سالی ۴ ...

اره اون شربت هم دو هفته پیش خوردم 

باشه گلم مرسی