2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
فردا تولد دخترمه هیچکسو نمیگم خودمون سه تاییم ولی خب خود گول زنیه من ک کسیو ندارم اونارو قسمت نکنم& ...

کار خوبی میکنی

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
خب به نظر من باید یادت می موند. آخه تولد مادر از تولد خود آدم مهمتره! البته اینکه جشن گرفتن نگفتن کا ...

یآدم بود یهو یادم رفت چجوری بگم تاریخارو قاطی کردم.فک کردم ۱۳اومه ولی چهاردهم بود.اخه روز دانش آموز زیاد فروش داریم بخاطر همین فک کردم ۱۳ اومه

خب به نظر من باید یادت می موند. آخه تولد مادر از تولد خود آدم مهمتره! البته اینکه جشن گرفتن نگفتن کا ...

یآدمه تولدم ک میشد مامان دعوا را مینداخت بعدم میگف هه هه تولدت بازم دعوا شد...این کارش برمن کینه شد..

یآدم بود یهو یادم رفت چجوری بگم تاریخارو قاطی کردم.فک کردم ۱۳اومه ولی چهاردهم بود.اخه روز دانش آموز ...

اگه رابطه تون زیاد خوب نیست که مهم نیست فراموش کردی. من فکر کردم رابطه تون خوبه که گفتم چرا یادت رفته!