2733
2734
عنوان

اهوازی های عزیز بیایین لطفا

142 بازدید | 14 پست

الان هوای شهرتون برای مسافرت خوبه؟ همسرم چند روز بیکاره میخوایم یه سفر کوتاه بریم. تا حالا نیومدم اهواز  برای اولین بار میخوام بیام.😍 جاهای دیدنیش کجاس؟ کجاهارو بریم که حسابی خوش بگذره؟ 

صب خوبه ظهر گرمه. شب خوبه

کارون خوبه. اگه اومدین ی قایق سواری تو کارون برید. ولی اگه به جای دیگه ای دسترسی دارید نیاین اهواز چون انچنان جای گشتن نداره حقیقتا😂

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا عالیهه خنک ش ه

امیدوارم   در تاریخ 1403/03/3 اون اتفاق خوبه ک منتظرشم بیوفته بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                   1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍
2731
صب خوبه ظهر گرمه. شب خوبه کارون خوبه. اگه اومدین ی قایق سواری تو کارون برید. ولی اگه به جای دیگه ای ...

جاهای دیگه چندبار رفتم تنها شهر ایران که ندیدم اهوازه.

بازارهاش چی؟ شهرای نزدیک بهش؟ 

2738
جاهای دیگه چندبار رفتم تنها شهر ایران که ندیدم اهوازه. بازارهاش چی؟ شهرای نزدیک بهش؟ 

بازار امام خوبه. اطراف اهواز مسجد سلیمان، شوشتر، آبادان برو، ته لنجی ها.

سلنوفیل 🌙🌕
جاهای دیگه چندبار رفتم تنها شهر ایران که ندیدم اهوازه. بازارهاش چی؟ شهرای نزدیک بهش؟ 

بازاراش ک خوبه. چی میخوای بخری؟ کیانپارس. زیتون. مرکز خرید خلیج‌فارس 

نادری هم یکم جنوب شهر تره ولی از شیر مرغ تا جون ادمیزاد توش پیدا میشه.

شهرای نزدیکشم خوبه

بهبهان دی اگه بیاین گل نرگس داره. شوشتر دزفولم جاهای قدیمی قشنگ داره

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.
بازاراش ک خوبه. چی میخوای بخری؟ کیانپارس. زیتون. مرکز خرید خلیج‌فارس  نادری هم یکم جنوب شهر تر ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی. خرید در حد سوغاتی و یادگاری دارم.

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی. خرید در حد سوغاتی و یادگاری دارم.

صنایع دستی ک نمیدونم چیا دارن. ی سری مغازه هست نزدیک پل سفید. بین پل سفید و پل سیاه. دقیقا کنار خیابون ساحلی شرقی هستن فروشگاه صنایع دستین

نمیدونم چیا دارن نرفتم تاحالا

ولی بازاراش خوبن. لباس و اینا دارن

2706