2733
2734
عنوان

*سیاست داشته باشید*

| مشاهده متن کامل بحث + 266854 بازدید | 499 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کیا تلای جواهردوزی  و ریسه با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت دوس دارن تهیه کنن؟من ی پیج تازه زدم ک کارای دست خودمه .مطممممممممممنننن باشین پشیمون نمیشین از دیدنش و سفارش دادن.اینم آدرسشه اگه دوس داشتین.ب سر زدنش می ارزه 😍

@gandom_gallery7776

بچه ها من خیلی وقته دنبال این چیزا هستم خیلی کتاب و فیلم نگاه کردم بی فایده بود یه دوره تو گوگل پلی هست به اسم پیوند عقل و عشق عالیه دوره هاش دنیامو زیرو کردابهتون پیشنهاد میکنم شما هم یه سر بهش بزنید

2731

بچه ها من خیلی وقته دنبال این چیزا هستم خیلی کتاب و فیلم نگاه کردم بی فایده بود یه دوره تو گوگل پلی هست به اسم پیوند عقل و عشق عالیه .یه دوره داره به اسم کیمیای عشق . سیاست همه چیو یاد میده بهت دنیامو زیرو کردابهتون پیشنهاد میکنم شما هم یه سر بهش بزنید

@zeeendegy اینم کانال تلشون

اینم پیج اینستاشونه

@mindandlove1

تاپیکه بیاین سیاست زنانه یاد بگیریم pardiss به عقایدتون احترام بذارید وزیر زورگویی هاکوتاه ن ...

الان اون پرده از بین رفته بین منو شوهرم 

واقعا من نمیدونم چیکار کنم اصلا حسی بهش ندارم و مدام به طلاق فکر میکنم ولی دلم به حال دخترم میسوزه الان موندم واقعا چیکار کنم جوونم یعتی تا آخرش من اینجوری زندگی کنم 

تاپیکه بیاین سیاست زنانه یاد بگیریم مامان پارسا شوهرم یه حرف خوبی همش میزد میگفت تو توی خونه ای م ...

اینوواقعا قبول دارم خودمم تجربه ش کردم هروقت خواستین دلبری کنین موقعیت طرف مقابل روهم بسنجید..توی هر زندگی درک کردنه خیلی مهمه

زندگی درد قشنگی ست ک جریان دارد💔
تاپیکه بیاین سیاست زنانه یاد بگیریم اطلسی مادرشوهر منم خیلی باسیاسته ، یکی از روشهایی که اون بکار ...

من یه دوبار کف پا شوهرمو ماساژ دادم حالا تا دراز میکشه میگه بیا کف پامو ماساژ بده

💜حسبی الله💜 اللهم عجل لولیک الفرج💜

بهتره تموم اینارو بزارین کنار یه دوره اس اگه شرکت کنید کل زندگیتون رو تغییر میده منم باورم نمیشد ولی بعد کم کم معجزشو تو زندگیم دیدم، ازت یه زنی میسازه که کل فامیل محو رفتارات بشن، تموم سیاست های زندگی و زن قوی و با اعتماد به نفسو با فیلم بهت توضیح میده، اسم دورشم زن کاریزماس

این تلگرامشونه @ZEEENDEGY

این اینستاشون @mindandlove1

2706