2733
2734

سلام با یکی از دوست شدم خیلی اوکیه و وضعشون خوبه 

یه سال از دوستیمون میگذره همسرامون با هم آشنا شدن تقریبا 

بنا ب دلایلی فعلا شرایط خوبی نداریم تو زیر زمین ته شهر زندگی میکنیم تا چهار ماه دیگه که خونمون رو تحویل بگیریم 

دوستم دوبار زنگ زده که می‌خوام بیایم خونتون بعد شام البته ی بارش گفتم مریضیم و پسر کوچولوت مریض میشه ببخشید دیشبم گفتم خونه مادرشوهرمم ببخشید بعد امروز گفتم ما اکثرا مهمونی و بیرونیم کم پیش میاد خونه باشیم گفتم شام بریم بیرون مهمون ما گفت با بچه کوچیک سختهتو خونه راحت ترم 💔😩می‌دونم درستش این بود که بگم فرداشب شام تشریف بیارید ولی خجالت میکشم از وضع روز زندگیم 

چجوری محترمانه بگم ن اگه باز گفت جوری که بهش بر نخوره خیلی برام مهمه که قطع ارتباط نکنم 

نام کاربریم تولد عشقمه😍

خیلی راحت این موضوع رو‌بگو 

بگو بنا به دلایلی تا آماده شدن خونه شرایط پذیرایی ندارم دلم میخواد خوب ازتون پذیرایی کنم اینجا لایق شما نیست پس اجازه بدین انشااله جابجا که شدم خودم دعوتتون میکنم یه شب عالی دور هم داشته باشیم 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مستقیم بگو چرا خجالت میکشی؟ بگو عزیزم من فعلا شرایط مهمان ندارم  هر وقت رفتیم خونه دیگمون قدم ...

اون ک نمیدونه داستان های خونه و اینا رو فک می‌کنه همین الانشم اوکیم

نام کاربریم تولد عشقمه😍

به من نظر من به جای این که دوستتون رو بپیچونید و هر دفعه یه بهانه ای رو جور کنید راحت باهاش صحبت کنید و دلایل اصلی رو بهش بگید تا بعدا مشکلی پیش نیاد. شفاف سازی کنید بهتره و دوستی تون خراب نمیشه.

خدای مهربان، به خاطر تمام نعمتهای خوبی که به من دادی سپاسگزارم ، عاشقتم
خب محترمانه بهش بگو 4 ماهه دیگه میرم خونه جدید . دوست اونجا ازتون پذیرایی کنم .فغکر نکنماینجوری نارا ...

آخه نمیخوام بدونه من گفتم اوکیم نگفتم شرایطمو

نام کاربریم تولد عشقمه😍
آخه نمیخوام بدونه من گفتم اوکیم نگفتم شرایطمو

خب پس بنظرم  سعی کن توی این چند ماه ارتباطت رو کم کنی تا بری خونه جدید. فکر کنم راه دیگه ای نداری عزیزم

بیشتر از 15 ساله که کاربر خاموش هستم