2733
2734

من الان ثبت نام کردم تو نینی سایت فقط بخاطر اینکه این توییتو بزنم و ازتون کمک بخام.من دختر بیست سالم و حدود پنج سالی میشه ک متوجه شدم مامانم داره خیانت می‌کنه.تلگرامشو هک کردم و چتاشونو خواندم..الان از همه چی عکس دارم از حرفاشون،شماذه ی اون آقا،عکس خودش و حتی شماره و پیج خواهرش حتیییی شناسنامه هرچی ک ب ذهتتون برسه دارم تو گوشیم🥲مامانم خیلی برا من ذهنش قدیمیه حتی با این سن نمیاره دست ب ابرو هام بزنم یا خیلی چیزای دیگه.ون ماه پیش هم برام خواستگار پیدا شده بود مامانم با کلی فحش و تهدید و کتک میخاست راضیم کنه جواب مثبت بدم بهش نمیدونین که چه چیزاییو تحمل کردم تا اجازه ندم منو ب زور بدن ب یکی دیگه.حتی با خالم رفته پیش دعا نویس ک ی کاری کنن زودتر ازدواج کنم

پارتنرم اصلیتش کورد بود خودشو انقد کتک زد که نه کوردا فلانن ولی دوست پسر خودش اهل همون کوردستانه.این عجیب نیست بنظرتون؟چرا داره همچین کاری میکنه؟

پدرمم مذهبی و تعصبیه شدیدن و اونم منو کتک میزنه همش

به خدا دارم آب میشم تو خونه همش استرس کتک و دعوا رو دارم خیلی خسته شدم نمی‌دونم چیکار کنم فقط دلم میخاد برم پیش اینا نباشم بخدا اگه پیششون نباشم حالم خوب میشه🥲

هعیییی عزیزم چ سخته میدونی این چیزا رو 

خواهر برادر داری؟؟؟کاش هر چند سخته بززنی ب بیخیالی

کاش بری دانشگا ی شهر دیگه اگه میذارن

به مذاهب و اقوام و ادیان ایران رنگارنگ و قشنگمون فقط ی آدم ناآگاه و ...میتونه بی احترامی کنه😙کاربر،امضا،تاپیک ببینم در این رابطه نی نی یارا ب ریز تگ شده و در صورت عدم همکاری نی نی یارای عزیز اقدامات مقتضی انجام خواهد گرفت☺️     کوردم ئەمن🔅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

الان میخوای مامانتو لو بدی ینی؟ حق داری والا

لو ندی ینی ت ام همدستشی ک ب بابات خیانت کنید.

چرا باید ی زن متاهل ک بچه داره همچین گوهی بخوره

صلوات هدیه به شهید ابراهیم هادی 🌸❤️(الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)......اول از همه باید بگم که : دعای نی نی سایتی ها واقعا میگیره قلب های نی نی سایتی ها خیلی پاکه من از دعاشون معجزه دیدم...💚 تو یه تیکه از قلب منی:) پس مهم نیست چقدر قهر کنیم و به هم اخم کنیم چون هم من هم خودت می‌دونیم بین ما تنها چیزی که عوض می‌شه شدت دیوونگیامونه. می‌دونی نزدیکت بودن مثل چی می‌مونه؟ مثل کاری که اردیبهشت با شکوفه های انار می‌کنه🪴🌸 مثل دادن دریا به ماهی های رنگی اکواریوم مثل قطره های بارون واسه غنچه های تازه  مثل کاری که نقاش با بوم سفیدش می‌کنه آره جون من، کلمات پیش دل ما پا افتاده ست شما برای من خیلی عمیق تر از دوستت دارمی🫀🫂
هعیییی عزیزم چ سخته میدونی این چیزا رو  خواهر برادر داری؟؟؟کاش هر چند سخته بززنی ب بیخیالی کا ...

یه برادر کوچک تر دارم ۱۳ سالشه

نه نمی‌زارن با کلی التماس ثبت‌نام کردم دانشگاه شهر خودمون

ب بابات نمیتونی بگی خیانت مادرتو؟اگ از اون پسره مطمئنی ک خوبه ،ماررتو تهدید کن ک یا با اون ازدواج کنم یا میگم ب همه،،،نمیدونم پیشنهاد خوبیه یا ن همین ب ذهنم رسید 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

نمیدونم حرفی که میزنم درسته یا نه. ولی مامانتو تهدید کن، که برات آزادی بگیره از بابات، بتونی بری دانشگاه شهر دیگع همونجام کار پیدا کن و بمون بعدشم ایشالا با اونی که دوسداری و به صلاحته ازدواج کنی

حَسبی الله💫🍃
یه برادر کوچک تر دارم ۱۳ سالشه نه نمی‌زارن با کلی التماس ثبت‌نام کردم دانشگاه شهر خودمون

اصلااااا نذار داداشت بفهمه سنش خیلی حساسه ایندش نابود میشه

عزیزم تو ام تنهایی سخته ب دوش بکشی این رنجو،کاش بای مشاور بحرفی،۱۴۸۰مشاوره رایگانه

به مذاهب و اقوام و ادیان ایران رنگارنگ و قشنگمون فقط ی آدم ناآگاه و ...میتونه بی احترامی کنه😙کاربر،امضا،تاپیک ببینم در این رابطه نی نی یارا ب ریز تگ شده و در صورت عدم همکاری نی نی یارای عزیز اقدامات مقتضی انجام خواهد گرفت☺️     کوردم ئەمن🔅

اولتن که درس تو ادامه بده 

بعد هم اگه خواستی ازدواج کنی با یه آدم درست ازدواج کن از یه جای. بد نری بیوفتی ی جای بدتر

زن زندگی آزادی🌱اگه با اعتقادات من مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم… حق ما این نیس🌱🖤
2706