2752
2734
عنوان

واقعاموندم چیکارکنن

168 بازدید | 24 پست

سلام اززمان ازدواج تاالان که ۱۲سال میگذره شوهرم توتنهایی فیلم بدمیبینه وخود...ار..میکنه اوایل میترسیدم بش بگم وفقط گریه میکردم الان ده باره بش تذکر دادم راهنماییش کردم وظاهرامیگه اشتباه کردم ولی ب محض اینکه تنها باشه میره سمتش،همش میگم خب اینم یه جورخیانته بادیدن یکی دیگع تحریک میشه و...بخدا دارم داغون میشم سه تابچه هم دارم علاقه واعتمادمو نسبت بش ازدست دادم افسرده شدم کمکم کنید لطفا..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دست خودش نیست معتادش شده باید با روانشناس و منطقی حرف زدن باهاش ترک کنه .سعی کنید زود ب زود رابطه داشته باشید باهم .

شاید فکر کنید اعتیادی نداره ولی برعکس اعتیاد شدید داره اولش طرف از سر اعتیاد دلش میخواد ببینه و وقتی هم دید و نیازش بر طرف شد پشیمون میشه میگه ای کاش انجام نمیداد اینکارو 

#انسانیت
دیگه بعد دوازده سال و سه تا بچه ول کن ندیده بگیر 

اگه بخام ندیده بگیرم نمیتونم بزارم دیگع بام رابطه داشته باشه تاآخرعمر،کاش میشد خودمو میکشتم ولی بچه هاموچ کنم

اگه بخام ندیده بگیرم نمیتونم بزارم دیگع بام رابطه داشته باشه تاآخرعمر،کاش میشد خودمو میکشتم ولی بچه ...

این فکرا رو باید اول کار میکزدی عزیزم اخه سه تابچه داری خودتو بکشی چون شوهرت کار زشت میکنه؟خوب به خودش صرر میزنه اگه عقل داشت که نمیکرد توچه گناهی داری که تاوانشو بدی؟

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟

ببین اون شوهرت واقعا وقتی میگ پشیمونم پشیمونه ، اما واقعیتش نمیتونه جلو خودشو بگیره ، اینم عینن اعتیاده هیچ قرقی نداره دست خودشون نیس ، سعی کن کمکش کنی

شوهر منم اینجوری یود اوایل ازدواج ,

همش یاهاش دهوا کردم , غر زدم اثر نداشت 

یا مهریونی و خوشی گفتم اثر نداشت

تهدید کردم اثر نداشت

رقتم سرچ کردم تو اینترنت تا اینک با یه سایت و یه کانال توی ایتا مواجه شدم یه اسم از مس یه طلا که کلا در مورد روابط جنسی و .. همین چیزا هست

چند تا کلاس داره یکیش هم دوره ترک خود ارضاییش هس ک رایگانه صوتی هس

دونه دونه خودمم گوش میدادم برا ایکنم میفرستادم 

حتی با هم گوش میدادیم

یه چیزایی میگفت که دید من رو و اون رو به این فیلما عوص کرد 

رقته رقته کم کرد و قطعش کرد

اینقدر خوب بود ک من خودمم ترغیب میشدم گوش بدم هم از لحاظ علمی میگف هم مذهبی و وو

عللی بود 

اگر ایتا داری میتونم برات بفرستم 

اما سایتش هم هست

دست خودش نیست معتادش شده باید با روانشناس و منطقی حرف زدن باهاش ترک کنه .سعی کنید زود ب زود رابطه دا ...

خودشم گفته که بعدش حس بدی دارم منم گفتم توهروقت میخای ببینی بیاب من بگو کمکت میکنم ولی نمیگه ویواشکی میره میبینه دلم براخودم میسوزه باهمه چیش کناراومدم ولی اون به خاطر دل من این عادتو کنار نمیزاره همش میگم اگه اینجور چیزی ازمن میدید ایا اونم گذشت وسازش میکرد

اگه بخام ندیده بگیرم نمیتونم بزارم دیگع بام رابطه داشته باشه تاآخرعمر،کاش میشد خودمو میکشتم ولی بچه ...

بدار برات مثال بزنم الان من میام به شما میگم گشنمه بعد شما یه لقمه تمیز و خوب از عدایی که با زحمت پختی از مواد اولیه خوب برای من بگیری بگی سارا بیا بخور من بگیرم بندازم زمین پراز گل و خاک و کثافت کنم بعد بذارم دهنم شما مقصری یا من؟

کی داره صرر میکنه شما یا من؟

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟
2706