2410
2553
عنوان

قطره آ د یا مولتی ویتامین ؟ چه مارکی

| مشاهده متن کامل بحث + 81639 بازدید | 26 پست
باران خانم اگر این قطره گیرت نمیاد همون ایرانی ها رو بهش بده به دکتر بگو اگر لازمه دوزشو برات زیاد کنه هیچی بهتر از این داروهای ایرانی نیست با اینکه بد مزه و بد بوه اما میزان مولتی و اهنش در حد استاندارده .....
تینا جان از 6ماهگی ایرانی میخورد ولی بازم کم خونی شدید گرفته به خاطر همین دکتر بهش آیروویت داده که متاسفانه پیدا نمیشه.
اشک در چشمان من طوفان غم دارد ولی خنده بر لب آورم تا کس نداند راز من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باران جون من همش دارم ایرووت میدم عزیزم چرا گیر نمیاد من که تا همین الان هم براش گرفتم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اره عزیزم همه داروخانه ها دارم من از میدون فاطمی داروخانه فردوسی که شبانه روزی است میگیرم بعضی وقتا از خ فلسطین تقاطع زرتشنت داروخانه هموفیلی ها هم میگیرم نه دندوناش سیاه نمیشه چون من میریزم گوشه لپاش بعد هم بهش اب میدم فوری
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2720
سارا جون چون تحریم شدیم دیگه ندارن اتفاقا امروز یکی از بچه ها گفت تو عباس آباد دارن که زنگ زدیم گ
فتن متاسفانه ده روزه تمام کردیم.
اشک در چشمان من طوفان غم دارد ولی خنده بر لب آورم تا کس نداند راز من
عزیزم من همین چند روز پیش گرفتم برو اینجا ها که من گفتم سر بزن تو انبار هاشو ن دارن بعد هم تحریم نباید روی چیزای دارویی اثر بزاره نه دارو نه واکسن اگه این جوری باشه این نامردی اون کسانی را میرسونه که ما را تحریم میکنن...
2714
عزیزم من اولش مولتی میدادم اما پسرم اصلانمیخورد حالشم بد میشد دکتر گفت اد بده اد ایرانی میدم خوبه مز ...

خانم ممنون میشم بدونم زینک چجوری دادن؟به پسر سه ماهه من شربت زینک پلاس دادن قطره مولتی ویتامین هم دادن خواهشا توضیح بدید چقدر و از چه مارکی زینک دادن؟شربت زینک پلاس همه ویتامین ها رو داره روزی یک سی‌سی مولتی ویتامین مارک ویتن امی ویتال ایرانیه تولید اصفهانه واسش نوشته و شربت زینک پلاس هم روزی یک سی‌سی میخوره خطر نداره؟زیادی ویتامین ها واسه بدنش ضرر نداره فقط ۳ماهشه

خانم ممنون میشم بدونم زینک چجوری دادن؟به پسر سه ماهه من شربت زینک پلاس دادن قطره مولتی ویتامین هم دا ...

گلم اصلا یادم نمیاد این موضوع مال خیلی سال پیشه بهم حق بدید ❤🌹

ممنونم

❤😊