2752
2734

باسلام. وارزوی سلامتی برای همه شماعزیزان خودم همش مهمونداری الان هم خسته دارم کارام انجام میدهم

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما

آشپزی کردم سرکار رفتم منتظر نونم که املت بزنم خیلی گرسنمه بعدشم میخوام تسبیح بیارم ذکر بگم بشینم پای برنامه های تی وی لش کنم شاید شب هم حموم برم

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پنجشنبه با دوستم رفتیم امامزاده............ساعت 4 رسیدم خونه نماز خوندم نهار خوردم تا 6 خابیدم.......بعد همسر اومد جوجه درست کرد خوردیم........آشپزخونه رو مرتب کردم........زمین رو دستمال کشیدم رفتم حموم و خابیدم...............امروز صبح هم شیر موز خوردم جارو کردم..........گردگیری کردم نهار خوردم و اومدم سرکار تا آخر شبم اینجام...........این دو روز ما هم اینجوری گذشت

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  

الان ازز عقد اومدیم

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

سلام

با گریه ی دخترم بلن شدم بچم مریضه خداروشکر الان بهتره، صبحانه خوردیم دراز کشیدم یه هفته بیشتره مریضم نتونستم به خودم برسم چون مجبورم به کارام برسم هیچکی نمیدونه چقد حالم بده، بعد یه ساعت بلن شدم دخترارو فرستادم حموم لباس تا زدم جاروبرقی کشیدم ظرف شستم ناهار قیمه گذاشتم موهای دخترم و سشوار کشیدم اخرشا دیگ نمیکشیدم وقتی مریضم قندم میوفته خلاصه چایی خوردیم و ناهار ظرفارو خواهرزادم طفلک داره میشوره منم دراز، لباسا مونده اتو کنم شامو چیکار کنم☹️

سلام 🙋‍♀️حدودا 7،۸سالی میش که خواننده ی خاموشم بالاخره امشب تصمیم گرفتم ک عضو نی نی سایت بشم و بالاخره موفق شدم 😁😁دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی است💔