2733
2734

اینقد بد ویاری کشیدم و تو خونه خوابیدم که دلم میخواد حالم که خوب شد برم چند روزی سفر

ای وی افی ام هستم بنظرتون سفر با ماشین شخصی خطر نداره برام؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻

بمون تو خونه برو گردش اما سفر نه اونم با ماشين 

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خطر داره حرو  ای وی افی هستی  نرو اصلا

😢 پس نمیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
2731
بمون تو خونه برو گردش اما سفر نه اونم با ماشين 

پس نمیرم😢😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من ۳ ماهه اولم خوب گذشت دومی خیلی بد بود سومیو خدا بخیر کنه😑

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره

من که عادی هستم تا خونه پدرم نیم ساعت راهه هفته ای یکبار به زور میرم اونم کلی انقباض میگیرم این ۹ ماه رو تحمل کن مطمئن باش از من بدویار تر نیستی من حتی الان با وجود قرص تهوع بازم تهوع دارم و حالم بده 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
عزیزم چند تا انتقال دادی؟چند تا گرفت؟جنین فریز هم داری؟

من دو تا جنین بلاست انتقال دادم یکی گرفت 

کلا ۱۲ تا جنین داشتم یبار دو تا انتقال دادم منفی شد دفعه دومم دو تا که یکیش گرفت ۸ تا دیگه فریز دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من که عادی هستم تا خونه پدرم نیم ساعت راهه هفته ای یکبار به زور میرم اونم کلی انقباض میگیرم این ۹ ما ...

شما هنوز تهوع ت خوب نشدهه؟منم همینطورم هر قرصی بگی خوردم فایده نداره ۸ کیلو وزن کم کردم از هفته پنجم هم ویارم شروع شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس نمیرم😢😢

یادت بیار اون پروسه سخت ای وی اف و چشم انتظاری رو که ماهم بگیم برو خودت نمیری من کل نه ماه و فقط برا دکتر رفتم بیرون بعد هفت ماه هم یه چندبار برا خرید سیسمونی